اپل و FBI یک بار دیگر به کنگره آمریکا خواهند رفت

جدال اپل و FBI بر سر رمزگشایی آیفون و به طور کلی ساخت سیستم عاملی دولتی به مرحله ای دیگر رسیده است. هفته آینده، این دو باید در برابر کمیته ای قرار بگیرند و از جدال شکل گرفته میان خود بگویند.

کمیته تجارت و انرژی که یکی از قدیمی ترین کمیته های کنگره آمریکا به حساب می آید، سه شنبه هفته آینده، نظارت بر پنلی عهده دار خواهد بود که «افشای راز جدال بر سر رمزگشایی: دیدگاه صنعت و نیروهای قانونی» نام دارد.

طی این پنل، نماینده هایی از اپل و FBI حاضر شده و اظهارنامه خود را برای جمعی از نمایندگان خواهند خواند. ابتدا امی هِس از مدیران اجرایی بخش دانش و تکنولوژی FBI و توماس گالاتی، از روئسای دپارتمان پلیس نیویورک صحبت های خود را ارائه می کنند.

سپس در روز بعد، بروس سِوِل از اپل، آمیت یوران از RSA Security و متیو بلیز از پروفسورهای دانشگاه پنسیلوانیا نظرات خود را اعلام می کنند.

قرار نیست در پایان این دو روز، برنده ای مشخص شود، بلکه کنگره آمریکا به دنبال راه حلی است تا شرکت ها بتوانند به شکلی منطقی، دولت آمریکا و نیروهای قانونی را یاری دهند.اگر بخواهم درباره خودم بنویسم ، باید بگویم که من جوانی هستم که پی عشق و علاقه خود را گرفته و به دنیای بی انتهای تکنولوژی آمده است از حرفه و علایقم باید برنامه نویسی ، ژورنالیسمی ، کارگردانی و موسیقی را نام ببرم.


دیدگاهتان را بنویسید