اپل iOS 9.3.2 را منتشر کرد

تفاوتی نمی کند اگر چند سالی است که دارای یک آیفون یا آیپد هستید یا یکی از این گجت ها را به تازگی تهیه کرده اید؛ در هر صورت امروز اپل نسخه ۹٫۳٫۲ از پلتفرم iOS را برای ابزارهای مبتنی بر این سیستم عامل عرضه کرده و اکنون کاربران دستگاه های یاد شده می توانند به راحتی آن را دریافت نموده و از آن بهره گیرند.

برای این بروز رسانی نیازی به اتصال موبایل یا تبلت خود به رایانه ندارید و به سادگی با مراجعه به منوی تنظیمات، قادر هستید آن را به شکل OTA (دریافت به شکل مستقیم و بی سیم از طریق اینترنت) نصب کنید. البته راه دشوارتری هم وجود دارد که استفاده از iTunes در کامپیوتر شخصی است.

IMG_2106

در این بروز رسانی جزیی، اپل تصمیم گرفته تا بیشتر مشکلاتی که کاربران در هفته های اخیر گزارش داده بودند را حل کند. برای مثال، اگر خاطرتان باشد چند وقت پیش خبر رسید که آیفون SE کارکرد مناسبی جهت هماهنگ شدن با ابزارهای بلوتوثی ندارد. این بروز رسانی، مشکل یاد شده را حل می کند و سایر موارد مرتبط با این آپدیت نیز در همین حد هستند.

اما در هر حال، همواره توصیه می شود که کاربران به دلایل امنیتی، از آخرین نسخه پلتفرم های نرم افزاری استفاده کنند. در این میان باید خاطر نشان کرد که iOS 9.3.2 به کاربران آیفون و آیپد اجازه می دهد تا حالت مصرف بهینه باتری (Low Power Mode) و شیفت شب (Night Shift) را به صورت همزمان فعال داشته باشند.اگر بخواهم درباره خودم بنویسم ، باید بگویم که من جوانی هستم که پی عشق و علاقه خود را گرفته و به دنیای بی انتهای تکنولوژی آمده است از حرفه و علایقم باید برنامه نویسی ، ژورنالیسمی ، کارگردانی و موسیقی را نام ببرم.


دیدگاهتان را بنویسید