شیائومی از Mi Band 2 رونمایی کرد

شیائومی صرفا تولید کننده تلفن های همراه نیست، بلکه این کمپانی ژاپنی در زمینه تلویزیون های هوشمند، دستبندهای سلامتی، تبلت ها و همه جور گجتی که فکرش را بکنید فعالیت دارد.

با این حال، مدیرعامل کمپانی مذکور، چندی پیش از Mi Band 2 صحبت به میان آورد و حتی هوگو بارا نیز در Google I/O هم یکی از این دستبندها به دست داشت ولی در مورد آن صحبتی نکرد. با این حال، Mi Band 2 حالا امروز کاملا رونمایی شد.

برخلاف ورژن اول Mi Band و Mi Band 1S، این دستبند به همراه نمایشگر عرضه می شود. شیائومی الگوریتم گام شمار Mi Band را ارتقا داده و حتی قابلیت شمارش ضربان قلب نیز دقت بالاتری یافته است.

Mi Band 2 از نمایشگری ۰٫۴۲ اینچی OLED بهره می برد که ضد خراش و البته اثر انگشت بوده. ضربان قلب، تعداد گام ها و زمان، اطلاعاتی هستند که روی این نمایشگر کوچک نشان داده می شود. این دستبند تنها ۷ گرم وزن و یک باتری ۷۰ میلی آمپری داشته که به وسیله آن می تواند ۲۰ روز روشن باقی بماند.

قیمت Mi Band 2 در حدود ۲۲ دلار برآورد شده و از تاریخ ۷ اکتبر (پنج روز دیگر) در دسترس قرار خواهد گرفت.

Xiaomi-Mi-Band-2_2

 
Xiaomi-Mi-Band-2_3

 اگر بخواهم درباره خودم بنویسم ، باید بگویم که من جوانی هستم که پی عشق و علاقه خود را گرفته و به دنیای بی انتهای تکنولوژی آمده است از حرفه و علایقم باید برنامه نویسی ، ژورنالیسمی ، کارگردانی و موسیقی را نام ببرم.


دیدگاهتان را بنویسید