آیفون ۷ پلاس احتمالاً با سه گیگابایت رم همراه می شود

در سال جاری باید انتظار آیفون ۷ و ۷ پلاس را کشید، موبایل هایی که در قیاس با نسل کنونی این تلفن هوشمند، از برتری هایی جزیی برخوردار خواهند بود. در این بین امروز ولی خبر می رسد که اپل تصمیم دارد توجه بیشتری به مدل پلاس از آیفون ۷ داشته باشد.

موبایل مورد اشاره که نمایشگری ۵.۵ اینچی دارد، به سه گیگابایت حافظه رم مجهز خواهد شد در حالی که نمونه ۴.۷ اینچی، همچنان ۲ گیگابایت رم خواهد داشت. اگر به خاطر داشته باشید، سال گذشته اپل پس از مدت ها ظرفیت حافظه رم آیفون را از یک گیگابایت به دو گیگابایت ارتقاء داد اما اکنون به نظر می رسد که آماده است تا آن را به ۳ گیگابایت نیز برساند.

همچنین گفته می شود که حافظه داخلی آیفون نیز در دو نمونه جدید، تفاوت هایی خواهد داشت. در حالی که اپل آیفون ۷ را با ظرفیت ۱۶، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی ارائه خواهد داد، نمونه پلاس گونه هایی ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی دارد و نسخه ۱۶ گیگابایتی احتمالاً قرار است در این نمونه از آیفون از میان برداشته شود.

در کنار موارد یاد شده، گفته می شود که اپل تصمیم دارد وضعیت اتصال Wi-Fi را بهبود دهد تا آیفون ها به صورتی سریع تر به اینترنت و استریم ویدیوهای ۴K دسترسی داشته باشند.اگر بخواهم درباره خودم بنویسم ، باید بگویم که من جوانی هستم که پی عشق و علاقه خود را گرفته و به دنیای بی انتهای تکنولوژی آمده است از حرفه و علایقم باید برنامه نویسی ، ژورنالیسمی ، کارگردانی و موسیقی را نام ببرم.


یک نظر برای “آیفون ۷ پلاس احتمالاً با سه گیگابایت رم همراه می شود

  1. متین معینی

    سلام جناب علیرضایی.یه پیشنهادی دارم امید وارم قبول کنید.بنده یک سایت زدم که رنک تقریبا بهتری از سایت شما داره و از قالب صحیفه استفاده میکنه.میخواستم پیشنهاد شراکت در سایت خودمو بدم.اگه مایل به انجام اینکار بودید و میخواستید بیشتر از سایتم با خبر شید از ایمیل استفاده کنید یا از سایت خودم. در خدمتم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید