ایسر R 13

ایسر IFA 2016 را با معرفی کروم بوک شروع کرد

ایسر نمایشگاه IFA 2016 را با معرفی کروم بوک هیبریدی جدید خود با نام R 13 شروع کرد.. و با توجه به  آغاز پشتیبانی سیستم عامل کروم از اپلیکیشن‌های اندرویدی از شانس خوبی برای موفقیت و محبوبیت بین کاربران دارد.

با استفاده از کروم‌بوک  R 13 ایسر، کاربران تنها یک لپ‌تاپ را در اختیار ندارند، بلکه با توجه به فرم‌ هیبریدی این محصول می‌توان آن را در قالب تبلت یا لپ‌تاپ استفاده قرار داد. R 13.

ایسر در مقایسه با نسل پیشین از نمایشگر بزرگ‌تری استفاده می‌کند.یعنی یک نمایشگر ۱۳.۳ اینچی لمسی با رزولوشن ۱٫۹۲۰ در ۱٫۰۸۰.

گرچه این کروم بوک دارای حافظه‌ی رم ۴ گیگابایتی ، حافظه‌ی داخلی ۱۶، ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی و سیستم اندرویدی شاید می توان این محصول جدید ایسر را در رده محصولات میان رده قرار داد.

این کروم بوک برای آن دسته از افرادی که که پردازش‌های سنگین نداشته و از لپ‌تاپ خود برای مصارفی نظیر وب‌گردی یا مشاهده‌ی فیلم استفاده می‌کنند، کروم بوک ایسر می‌تواند با امکان تبدیل شدن به لپ‌تاپ گزینه‌ی بسیار مناسبی باشد.

پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندرویدی که در آینده‌ی نزدیک شاهد آن خواهیم بود در کنار امکان تبدیل شدن به تبلت و لپ‌تاپ، محصول جدید ایسر را با توجه به قیمت ۳۹۹ دلاری، به گزینه‌ای ایده‌آلی برای علاقمندان تبدیل شده است.
دیدگاهتان را بنویسید