متخصصین تصور می کنند حذف نسخه فلت گلکسی S8، حرکتی عجولانه است

یکی از شایعاتی که از میان خبرهای گسترده و بی پایان مرتبط با پرچمدار سال آینده سامسونگ، یعنی گلکسی S8 به گوش می رسد، عدم عرضه مدلی با صفحه نمایش تخت است.

این مسئله به دو دسته تقسیم می شود؛ برخی معتقدند گلکسی S8 فقط در یک مدل با صفحه نمایش خمیده عرضه می شود و برخی دیگر تصور می کنند دو نسخه مختلف ۵٫۷ اینچی و ۶٫۲ اینچی از این پرچمدار، اما هر دو با نمایشگر خمیده روانه بازار خواهند شد.

با این وجود متخصصین و تحلیلگران صنعت تلفن های هوشمند معتقدند فعلاً برای خداحافظی با نمایشگر های مسطح خیلی زود است.

 

سامسونگ در سال ۲۰۱۵ برای نخستین بار موبایلی با صفحه نمایشی دو طرف خمیده روانه بازار ساخت که به خوبی مورد استقبال قرار گرفت و به مرور زمان شرکت های متعددی از آن الگوبرداری کردند. اما با این حال آمار نشان می دهد این حجم استقبال کافی نیست.

«چو دایونگ» یکی از تحلیلگران صنعت الکترونیک موسسه آماری تجارت کره جنوبی معتقد است:

آمارها و تحلیلات نشان می دهد هنوز صفحات نمایش خمیده به اندازه کافی جا نیافتاده اند و مردم به خاطر اشتباهات لمسی آنها، احساس ناخوشایندی دارند. توسعه نمایشگرهای بدون حاشیه برای تلفن های هوشمند نیز به اندازه تلویزیون ها مورد استقبال قرار نخواهند گرفت.

نظر شما چیست؟ آیا با نمایشگرهای خمیده احساس راحتی می کنید؟ یا ترجیح می دهید به همان صفحات نمایش مسطح وفادار بمانید؟اگر بخواهم درباره خودم بنویسم ، باید بگویم که من جوانی هستم که پی عشق و علاقه خود را گرفته و به دنیای بی انتهای تکنولوژی آمده است از حرفه و علایقم باید برنامه نویسی ، ژورنالیسمی ، کارگردانی و موسیقی را نام ببرم.


دیدگاهتان را بنویسید