سامسونگ ماشین لباس شویی چهار کاره خود را در CES 2017 رو نمایی خواهد کرد

در راستای برگزاری CES 2017، سامسونگ سیستم لباس شویی چهار کاره خود FlexWash+ FlexDry را رو نمایی خواهد کرد. این سیستم دو شوینده و دو خشک کن را در یک سیستم با در نظر گرفتن نحوه زندگی خانواده های مدرن ارائه خواهد داد. این داستگاه دارای فناوری های جدید شست و شو با در نظر گرفتن گزینه های جدید برای مشتریان است.

همه ی افراد لباس های مختلف و روشهای متفاوتی برای مراقبت از آنها دارند. FlexWash+ FlexDry سیستمی است که همه ی نیازهای ما را به یک باره برطرف می کند. شرکت سامسونگ تلاش می کند تا آزادی و انعطاف پذیری لازم را جهت تنظیم فرآیند شست و شو برای مشتریان فراهم آورد.

درب از جلو FlexWash دارای ظرفیت ۵ فوت مکعب است که یک درب از بالا با ظرفیت ۱ فوت مکعب را برای شستن لباسهایی با مقدار کم، جدا از درب اصلی دارد. کاربران می توانند از هر دو درب همزمان با تنظیمات متفاوتی استفاده کنند و تجربه جدیدی از شست و شو را به مشتریان ارائه می دهد.

سیستم شوینده FlexDry شامل دو واحد مجزا برای خشک کردن مقدار زیادی از لباسها و واحد کوچک دیگری برای خشک کردن حجم کمی از لباسها استفاده می شود. دمای خشک کن به صورت خودکار بین دمای اتاق و ۹۵ درجه فارنهایت با توجه به جنس پارچه و تنطیمات در حال تغییر است. این دستگاه همچنین لباسها را ضدعفونی کرده؛ چین و چروک و بوهای نا مطبوع را با استفاده از فناوری MultiSteam سامسونگ برطرف می کند.

 

کار کردن این چهار مولفه با هم همراه با تنظیمات متنوع باعث منحصر به فرد شدن این داستگاه خواهد شد. علاوه بر این، این دستگاه مجهز به فناوری های SuperSpeed (سرعت فوق العاده)، PowerFoam (شست و شوی قوی) و VRT (کاهش دهنده لرزش) است. SuperSpeed چرخه شست و شو را کاهش خواهد داد در حالیکه VRT سر و صدا دستگاه را با کاهش ارتعاشات به حداقل خواهد رساند. فناوری PowerFoam پاک کنندگی عمیق لباسها را با استفاده از ترکیب نوآورانه آب، هوا و مواد شوینده را ایجاد می کند.

همچنین با استفاده از اپلیکیشن Smart Home سامسونگ برای اندروید و iOS می توانید این لباس شویی را به دستگاه هوشمند خود متصل کنید و آن را کنترل کنید.این محصول قدرتمند شرکت سامسونگ  FlexWash + FlexDry نامزد دریافت جایزه در CES 2017 به دلیل ارائه یک راحل انعطاف پذیر برای شستن لباسها در جهان، شده است.

با پوشش ویژه دیجیکوک از نمایشگاه CES 2017 همراه باشید.

منبع: thetechportal
دیدگاهتان را بنویسید