OX؛ کیس آیفون ۷ به همراه جک هدفون

شرکت Incipio کیسی برای آیفون ۷ تولید کرده است که جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون را به آن بازمی‌گرداند.

پس از رونمایی اپل از آیفون ۷ و مشخص‌شدن این نکته که گوشی یادشده فاقد جک هدفون است، شرکت‌های بزرگ و کوچک بسیاری درصدد ارائه‌ی راهکاری برای مرتفع ساختن این مشکل برآمدند؛ راهکارهایی که در قالب دانگل یا کیس باتری مجهز به پورت ۳.۵ میلی‌متری هدفون روانه‌ی بازار می‌شدند.

اکنون Incipio، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید‌کننده‌ی کیس در دنیا، با رونمایی از کیس جدیدی موسوم به OX در نمایشگاه CES 2017، قصد دارد راهکار مشابهی در اختیار کاربران آیفون ۷ قرار دهد. OXX مشابه بسیاری از کیس‌های پلاستیکی آیفون ۷۷ است؛ اما در بخش پایین‌ آن بیرون‌زدگی نسبتا بزرگی وجود دارد؛ مشابه آنچه که در باتری‌پک رسمی اپل شاهد بودیم؛ با این تفاوت که بیرون‌زدگی یادشده به‌جای باتری اضافه، فضایی برای اضافه کردن جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون و پورت شارژ لایتنینگ فراهم می‌کند. 

اینسیپیو کیس OX را برای هر دو مدل آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس تولید کرده است و در آینده‌ی نزدیک، آن را با قیمت ۵۹.۹۹ دلار روانه‌ی بازار خواهد کرد.

منبع : theverge


برچسب ها

اگر بخواهم درباره خودم بنویسم ، باید بگویم که من جوانی هستم که پی عشق و علاقه خود را گرفته و به دنیای بی انتهای تکنولوژی آمده است از حرفه و علایقم باید برنامه نویسی ، ژورنالیسمی ، کارگردانی و موسیقی را نام ببرم.


دیدگاهتان را بنویسید