مانیتور خمیده ایسوس با صفحه نمایش ۳۸ اینچی و رزلوشن ۲۱۶۰p معرفی شد

امسال ایسوس با دست پر به لاس وگاس آمده و محصولات متنوعی از مینی پی سی، نمایشگر، موبایل، لپتاپ و روتر را به نمایش عموم قرار داده است. تایوانی ها در بخش مانیتور از محصولی جدید رونمایی کردند که می تواند دل طرفداران را به دست بیاورد.

نمایشگر جدید ایسوس آخرین مدل از سری مانیتورهای خمیده «Designo Curve MX» است که به یک صفحه نمایش ۳۷٫۵ اینچی بدون حاشیه با شعاع انحنای ۲۳۰۰R مجهز است. اگر می خواهید درک بهتری از عدد مربوط به شعاع انحنا داشته باشید باید بدانید که هر چه این مقدار کمتر باشد، انحنای نمایشگر بیشتر خواهد بود.

به عنوان مثال محصولی با شعاع انحنای ۱۹۰۰R پرانتزی شکل بوده اما نمایشگر ۳۸۰۰R تقریباً تخت خواهد بود. بنابراین ایسوس «MX38VQ» از انحنای متعادل و مناسبی برخوردار خواهد بود.

پنل استفاده شده در محصول جدید ایسوس از رزلوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل پشتیبانی می کند و از تکنولوژی IPS برای نمایش تصویری بسیار زنده و پرطراوت بهره می برد. گفتنی است که نسبت طول به عرض نمایشگر ۲۱ به ۹ است.

شرکت تایوانی در بخش اسپیکر نیز بسیار خوب عمل کرده و از دو بلندگوی ۹ واتی استفاده کرده که دربرگیرنده فناوری هارمن کاردن و سونیک مستر است.

قابلیت جالب توجه دیگر «MX38VQ» تعبیه کردن یک پد شارژ بی سیم سازگار با استاندارد Qi در پایه گجت مذکور است. این مانیتور با قیمت ۱۰۹۹ دلار در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ روانه بازار خواهد شد.


برچسب ها

اگر بخواهم درباره خودم بنویسم ، باید بگویم که من جوانی هستم که پی عشق و علاقه خود را گرفته و به دنیای بی انتهای تکنولوژی آمده است از حرفه و علایقم باید برنامه نویسی ، ژورنالیسمی ، کارگردانی و موسیقی را نام ببرم.


دیدگاهتان را بنویسید