ايسوس رسما از كروم بوك Flip C302CA پرده برداري كرد.


بازار كروم بوك ها در حال اشباع شدن توسط محصولاتي با قيمت مناسب است، ايسوس هم از اين قاعده مستثني نيست و قيمت بعضي از اين سري محصولاتش از ١٥٠ دلار شروع ميشود. ولي كروم بوك فليپ در رده ي محصولات با كيفيت و بالا رده قرار ميگيرد. شايعات قبلي اطلاعات زيادي در اختيارمان قرار دادند و حال اين محصول ايسوس بصورت رسمي معرفي شده است.


كروم بوك فليپ از يك نمايشگر ١٢.٥ اينچي با كيفيت فول HD و قابليت چند لمسي و چرخش٣٦٠ درجه بهرمند است. پس ميتوانيد هم بصورت تبلت و هم بصورت يك لپتاپ از اين دستگاه استفاده كنيد. پردازنده هم دو نمونه دارد ، سري m3 و سري m7 از اينتل. رم دستگاه هم ٨ و ٤ گيگابايت تعبيه شده كه بستگي به نوع پردازنده دارد. حافظه داخلي هم به سه صورت ٣٢ و ٦٤ و ١٢٨ در نظر گرفته شده است.

وزن دستگاه ١.٢ كيلو گرم است و تنها ١٣.٧ميلي متر ضخامت دارد. قابليت چرخش ٣٦٠ درجه درستگاه نيز اين فرصت را ميدهد تا از دستگاهتان بصورت خيمه اي ، تبلت ، لپتاپ و ايستاده استفاده كنيد. باطري اين گجت ٣٩ وات در ساعت است و به گفته ايسوس توانايي كار دادن تا ١٠ ساعت را فراهم مي كند.

اين كروم بوك داراي دو درگاه USB type C و يك درگاه micro SD است. قيمت ازران ترين مدل يعني با ٤ گيگابايت رم و پردازنده m3 و ٣٢ گيگابايت حافظه داخلي ٤٩٩ دلار اعلام شده است.