معرفی ۵ اپلیکیشن اندروید برتر هفته

MoodCast Diary

(قیمت: رایگان/۲٫۹۹ دلار)

MoodCast Diary برنامه ای است که به کمک آن می توانید خاطرات و یادداشتهای روزانه خود را در آن یادداشت کنید. بعد از ثبت هر نوشته این برنامه در مورد مثبت یا منفی بودن حالت نوشته از شما سوال خواهد کرد. این برنامه حالت روحی شما را طی مدتی که از آن استفاده می کنید به شما خواهد گفت.همچنین می توانید اکانتهای فیسبوک و توییتر خود را به برنامه لینک کنید.

Geometry Dash World

(قیمت: رایگان)

Geometry Dash World یک پلت فرم ماجراجویی از سازندگان مشهور بازی Geometry Dash است. در این برنامه شما از طریق موانع و سطوح مختلف دویدن، پرش و شنا را خواهید داشت. این بازی ۱۰ مرحله دارد، گرافیمک رنگارنگ و سرگرم کننده ی آن بسیار جذاب است. این بازی کاملا رایگان بوده و هیچ پرداخت درون برنامه ای ندارد.

Screens

(قیمت:رایگان)

Screens برنامه ای است که تنها توسط اندروید اجرا می شود. به کمک این برنامه ساده می توانید صفحه نمایش خود را بسیار سریع به چند تقسیم کنید. شما باید دو برنامه را انتخاب کنید سپس برنامه میانبرهای آن را ایجاد می کند و حالت تقسیم صفحه ایجاد می شود.

Mega Man 1-6

(قیمت: ۱٫۹۹ دلار)

کاپکام در یک حرکت جسورانه بازی six Mega Man را برای اندروید منتشر کرد. در این بازی شما یک زندگی نا محدود خواهید داشت و برای اینکه همه جیز خوب به نظر برسد شما نیاز به کمی کار دارید. در هر کدام از نسخه های بازی مگامن شما در نقش شخصیت اصلی، در صفحه ای دو بعدی و پلتفرمر قرار می گیرید که باید با سلاح های در دسترس به جلو حرکت کرده و دشمنان پیش رو را یکی پس از دیگری از بین ببرید. در این بازی اکشن اندرویدی در مسیر حرکت شما انواع دستاوردها و آیتم های مختلف برای جمع آوری وجود دارد که می توانید آن ها را جمع آوری کرده و بر قدرت خود بیفزایید

ADW Launcher 2

(قیمت: رایگان/ ۱٫۹۹ دلار)

بعد از ماه ها تلاش و تست نسخه رسمی ADW Launcher 2 این هفته منتشر شد. یکی از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار این است که تقریباً تمام تنظیمات در دست شما است و می توانید محیط دسکتاپ خود را کاملاً سفارشی کنید.

منبع: androidauthority

 
یک نظر برای “معرفی ۵ اپلیکیشن اندروید برتر هفته

دیدگاهتان را بنویسید