انتشار تصاویر منتسب به مدل جدید گوشی سونی اکسپریا XA

حدود یک ماه پیش اطلاعات و تصویری از نسل جدید گوشی هوشمند اکسپریا XA سونی فاش شد و اکنون نیز تصاویر جدیدی از این گوشی هوشمند منتشر شده است.

تصاویر مدل جدید سونی اکسپریا XA کیفیت پایینی دارند که از این‌رو احتمال می‌رود این تصاویر از ویدئوهای تبلیغاتی منتشرنشده استخراج شده‌اند. بر اساس این تصاویر، متوجه می‌شویم که کلید عریض مربوط به پاور در این گوشی هوشمند تعبیه نشده و نبود این کلید نشان‌دهنده‌ی نبود سنسور تشخیص اثر انگشت است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد پورت میکرو USB با یک درگاه USB-C جایگزین شده است. همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، این گوشی در سه رنگ قرمز، بنفش و آبی عرضه خواهد شد.

مدل جدید اکسپریا XA

مدل جدید اکسپریا XA

مدل جدید اکسپریا XA

تفاوت دیگری که در این گوشی به چشم می‌خورد، قرارگیری جسگرهای اندازه‌گیری نور محیط و حسگر مجاورت در کنار لوگوی سونی است. همچنین در قسمت پایین یک شیار تعبیه شده که نشانگر اسپیکرهای استریو است.

البته هنوز اطلاعات معتبری از مشخصات این گوشی هوشمند در دسترس نیست؛ اما بر اساس تصاویر منتشرشده‌ی اخیر، می‌توان انتظار داشت که در نمایشگاه MWC 2017 از آن رونمایی شود.

منبع : gsmarena


برچسب ها

اگر بخواهم درباره خودم بنویسم ، باید بگویم که من جوانی هستم که پی عشق و علاقه خود را گرفته و به دنیای بی انتهای تکنولوژی آمده است از حرفه و علایقم باید برنامه نویسی ، ژورنالیسمی ، کارگردانی و موسیقی را نام ببرم.


دیدگاهتان را بنویسید