دوربین گلکسی اس ۸ برآمدگی نخواهد داشت

به‌تازگی تصویری منتشر شده که طبق آن، دوربین پشت گلکسی اس ۸ هم‌سطح با بدنه است و دارای برآمدگی نخواهد بود.

تصویر جدیدی در فضای مجازی ویبو به اشتراک گذاشته شده است که میزان برآمدگی دوربین پشت گوشی‌های گلکسی اس ۶، اس ۷ و اس ۸ را با یکدیگر مقایسه می‌کند. اگر این تصویر صحت داشته باشند، دیگر خبری از برآمدگی در دوربین پشت گلکسی اس ۸۸ نخواهد بود.

طبق این تصویر، دوربین پشت گلکسی اس ۸ با بدنه در یک سطح قرار دارد که باعث می‌شود دیگر شاهد برآمدگی آن نباشیم. البته عدد ذکرشده در مورد برآمدگی دوربین گلکسی اس ۶ و اس ۷ اشتباه است. مقدار صحیح برآمدگی دوربین گلکسی اس ۶، ۱.۷ میلی‌متر است و در گلکسی اس ۷ برآمدگی به ۰.۸ میلی‌متر می‌رسد. همین اشتباه در مقادیر برآمدگی دوربین‌ها، باعث می‌شود صحت این تصویر به چالش کشیده شود.

با در نظر گرفتن شایعات قبلی، می‌دانیم گلکسی اس ۸ از ابعاد ۱۴۰.۱۴ در ۷۲.۲ در ۷.۳ میلی‌متر بهره می‌برد که باعث می‌شود نسبت به گلکسی اس ۷ ضخامت کمتری داشته باشد. از طرفی انتظار می‌رود که در گلکسی اس ۸ از یک نمایشگر بزرگ‌تر با ابعاد ۵.۷ اینچ استفاده شود که درنتیجه باعث خواهد شد فضا برای سنسور دوربین پشت بیشتر باشد و بتوان آن را به گونه‌ای جاسازی کرد که دیگر شاهد برآمدگی دوربین نباشیم.

شایعات زیادی در مورد تاریخ رونمایی از گلکسی اس ۸ وجود دارد؛ اما معتبرترین آن‌ها به رونمایی از محصول جدیدسامسونگ در ۹ فروردین ۹۶۶ اشاره می‌کند. با این حساب باید صبر کنیم و ببینیم که کمپانی کره‌ای چه شگفتی‌هایی برای ما تدارک دیده است.

برآمدگی دوربین گلکسی اس 8

منبع : phonearenaاگر بخواهم درباره خودم بنویسم ، باید بگویم که من جوانی هستم که پی عشق و علاقه خود را گرفته و به دنیای بی انتهای تکنولوژی آمده است از حرفه و علایقم باید برنامه نویسی ، ژورنالیسمی ، کارگردانی و موسیقی را نام ببرم.


دیدگاهتان را بنویسید