شانه های هوشمند لورال

آیا به نظر شما لازم است که هر چیزی هوشمند باشد!؟ مثلا مایکروویو در منزلتان به شما اس ام اس کند که غذا در حال سوختن است!؟ اما شاید به شانه های هوشمند نیاز داشته باشید.

شرکت لورال شانه هایی را طراحی کرده است که میتواند اطلاعاتی بیشتری از سلامتی موهایتان را در اختیارتان بگذارد. موارد متعددی میتواند باعث آسیب به موهایتان شود من الجمله بد شانه کردن مو. اما با شانه جدید و هوشمند خود با نام کراستاسه نه تنها میتوانید از وضع موهای خود اطلاع پیدا کنید بلکه میتوانید اطلاعاتی راجع به چگونگی حفاظت از موهایتان هم دریافت کنیداما چه چیز باعث میشود که این شانه را هوشمند تلقی بکنیم؟ یک میکروفون هوشمند در این شانه تعبیه شده است که به صدای شانه زدن موهایتان گوش میدهد و نحوه درست یا غلط شانه زدن شما را تشخیص میدهد. همچنین حسگرهایی وجود دارد که به شما میگویند که موهایتان را محکم یا آرام شانه میزنید. علاوه بر اینها، یک حسگر ژیروسکوپ هم خیسی یا خشکی موها را تشخیص میدهد و بر اساس آن نحوه شانه زدن را برای شما مشخص میکند.

 

همه این اطلاعات به علاوه اطلاعاتی دیگر ، به نرم افزار شانه هوشمند در گوشی هوشمند فرستاده میشود و با توجه به شرایط مو و شرایط آب و هوایی نمره ای را به وضعیت موها میدهد. به علاوه ، این نرم افزار به فرد میگوید که برای مراقبت از موها چه کار باید بکند و یا از چه محصولات مراقبت مو استفاده بکند.

این شانه هوشمند تا اواسط سال ۲۰۱۷ با قیمت نجومی ۲۰۰ دلار عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

 

 امیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید