ادعای الجی مبنی بر عدم داغ کردن باطری های جی۶

الجی در نظر دارد تا برای جلوگیری از داغ شدن بیش از حد گوشی های جی ۶ از لوله های مسی استفاده کند و به این ترتیب گرمای باطری  را به نقاط دیگر هدایت بکند. بوسیله این لوله ها ، دستگاه حتی در دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد هم داغ نخواهد کرد. این تکنولوژی در کامپیوترهای خانگی ، لپ تاب ها و تبلتها بیشتر به کار برده میشوند و دمای دستگاه را ۶ تا ۱۰ درصد کاهش میدهند. همچنین شرکت الجی میخواهد قطعاتی را که گرمای زیادی تولید میکنند با فاصله از هم قرار بدهد.

الجی میخواهد به نوعی با کارت امنیتی بازی بکند و به این ترتیب گوی سبقت را از رقیب دیرینه خود یعنی سامسونگ برباید. به همین دلیل قول داده است باطری ها هیچ مشکلی نداشته باشند. همچنین این شرکت میخواهد از شرایط به وجود آمده برای شرکت سامسونگ نهایت استفاده را ببرد و بازار را در اختیار بگیرد و از دست سامسونگ دربیاورد. الجی مدعی است باطری های خود را در دماهایی ۱۰ تا ۱۵ درصد گرمتر از شرایط عادی کشورهای آمریکایی و اروپایی تست خواهد کرد.

شرکت الجی در نظر دارد گوشی هوشمند جدید خود را زودتر از اس ۸ سامسونگ روانه بازار بکند و امکان دارد در همایش MWCدستگاه جدید خود را معرفی بکند. شایعات حاکی از این است که تا ۱۰ مارس این گوشی عرضه خواهد شد. البته شایعات دیگری هستند که میگویند ممکن است عرضه گوشی تا آوریل طول بکشد چون الجی منتظر است تا قطعات خاصی آماده شوند و شرکت بتواند از آنها استفاده بکند.

منبع:phoearena.com

A heat pipe placed inside the LG G6, will disperse heatامیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید