قاب های محافظ رنگ بندی گلکسی اس ۸ را فاش کرد

تصاویری از قاب‌های رسمی گلکسی اس ۸ فاش شده است که به نوعی رنگ‌های احتمالی این گوشی را آشکار می‌کند.

مثل همیشه، در چند ماه اخیر شایعات بسیار زیادی در مورد گوشی‌ هوشمند مورد انتظار گلکسی اس ۸ منتشر شده است. بر اساس گزارش‌ها و خبرهایی که تاکنون در دسترس قرار گرفته، این محصول در سه مدل معمولی، گلکسی اس اج و مدل جدید گلکسی اس ۸ پلاس معرفی خواهد شد. بنا به گزارش‌ها، مدل پلاس این گوشی از نمایشگری ۶ اینچی بهره خواهد برد و حداقل حاشیه ممکن را دارد. اما بر اساس تصاویر فاش شده از این محصول، به نظر می‌رسد نمایشگر آن از هر دو طرف خمیدگی خواهد داشت. در حال حاضر زمزمه‌هایی هم در مورد انتخاب یکی از مدل‌های اج و پلاس شنیده می‌شود. اما آيا این یعنی سامسونگ قصد ندارد هر سه مدل را معرفی کند؟

به‌تازگی تصاویر جدید قاب‌های رسمی گلکسی اس ۸ توسط یکی از فروشندگان لوازم جانبی به نام MobileFun فاش شده است. از آنجا که مراحل ساخت قاب‌های یادشده ظاهرا تمام شده است، با توجه به تصاویر آن‌ها می‌توان اطلاعات بیشتری در مورد گوشی‌های سری گلکسی اس ۸ سامسونگ به دست آورد.

اول از همه بر اساس نام‌های در نظر گرفته‌شده برای قاب‌های مورد بحث، به نظر می‌رسد سامسونگ دو مدل گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس را معرفی خواهد کرد. حال می‌توان با اطمینان بیشتری گفت که مدل پلاس این گوشی از نمایشگری خمیده بهره خواهد برد. البته هنوز نمی‌توان این موضوع را به‌طور کامل تأیید کرد که آیا مدل معمولی اس ۸ نمایشگری تخت خواهد داشت یا این محصول نیز از صفحه‌نمایش خمیده بهره می‌برد. اگر به یاد داشته باشید سامسونگ با معرفی گلکسی نوت ۷، فقط مدلی با نمایشگر خمیده به بازار عرضه کرد و این محصول را با نمایشگر تخت تولید نکرد و به همین دلیل گفته‌ می‌شود شاید گلکسی اس ۸ نیز از همین سیاست پیروی کند و خبری از مدل تخت این محصول نباشد.

galaxy s8

سامسونگ معمولا رنگ قاب‌های رسمی برای پرچم‌داران خود را با رنگ اصلی این گوشی‌ها یکسان در نظر می‌گیرد تا بدین طریق همخوانی بهتری بین قاب و گوشی ایجاد شود. این موضوع بخصوص در قاب‌های سری Clear Cover بیشتر مشهود است. بنابراین با توجه به اینکه در قاب‌های رسمی جدید گلکسی اس ۸، رنگ‌های مشکی، نقره‌ای، صورتی، طلایی، آبی و بنفش به چشم می‌خورد، پیش‌بینی می‌شود سامسونگ نیز محصول یادشده را در همین رنگ‌ها تولید کند.

منبع : phonearenaاگر بخواهم درباره خودم بنویسم ، باید بگویم که من جوانی هستم که پی عشق و علاقه خود را گرفته و به دنیای بی انتهای تکنولوژی آمده است از حرفه و علایقم باید برنامه نویسی ، ژورنالیسمی ، کارگردانی و موسیقی را نام ببرم.


دیدگاهتان را بنویسید