گلکسی تب اس ۳ از ۴ فروردین ۹۶ با قیمت ۵۹۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد

تبلت جدید گلکسی تب اس ۳ سامسونگ که مدتی قبل در کنگره‌ی جهانی موبایل رسما معرفی شد، از تاریخ ۲۴ مارس (۴ فروردین ۹۶) و با قیمت ۵۹۹.۹۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

جدیدترین تبلت اندروید پرچم‌دار سامسونگ یعنی گلکسی تب اس ۳ از هفته‌ی آینده در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. پیش‌خرید این محصول از فردا و از طریق بست‌بای، آمازون و وب‌سایت سامسونگ آغاز می‌شود و از روز جمعه شاهد عرضه‌ی این تبلت در فروشگاه‌ها خواهیم بود. در واقع همان‌طور که پیش از این شایع شده بود، گلکسی تب اس ۴ از تاریخ ۲۴ مارس (۴ فروردین ۹۶) و با قیمت ۵۹۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

این محصول به‌نوعی رقیب مستقیمی برای آیپد پرو ۹.۷ اینچی اپل محسوب می‌شود؛ چراکه هر دو تبلت یادشده از نمایشگری هم‌اندازه بهره می‌برند و رزولوشن نمایشگر آن‌ها نیز مشابه است. علاوه بر این گلکسی تب اس ۳ و آیپد پرو ۹.۷ اینچی از نظر حافظه‌ی داخلی، تجهیز شدن به چهار بلندگو، پشتیبانی از تعداد قابل توجهی لوازم جانبی شخص ثالث و همچنین اپلیکیشن‌های بهینه‌شده برای تبلت‌ها و رده‌ی قیمتی با یکدیگر شباهت دارند. البته تمامی مشخصات فنی گلکسی تب اس ۳ به رقیب اپلی‌اش شباهت ندارد؛ به‌عنوان مثال سامسونگ از چیپ‌ست اسنپدراگون ۸۲۰ در این محصول بهره گرفته است. بد نیست اشاره کنیم که این چیپ‌ست در گوشی هوشمند پرچم‌دار کنونی این کمپانی یعنی گلکسی اس ۷ نیز به کار رفته است.

تبلت اندروید گلکسی تب اس ۳ سامسونگ به همراه قلم استایلوس اس-پن عرضه خواهد شد و این در حالی است که اپل قلم اپل‌-پنسل را با قیمت ۹۹.۹۹ دلار به‌طور جداگانه و به‌عنوان یک وسیله‌ی جانبی برای تبلت آیپد پرو به فروش می‌رساند. هر دو کمپانی همچنین کیبورد-کاورهای مخصوصی برای تبلت‌های پرچم‌دار خود تولید کرده‌اند که کاربران در صورت نیاز باید آن‌ها را به‌طور جداگانه خریداری کنند؛ البته با توجه به قیمت ۱۲۹.۹۹ دلاری کیبورد سامسونگ، این محصول در واقع ۲۰ دلار ارزان‌تر از صفحه‌کلید اپل است. 

منبع : thevergeاگر بخواهم درباره خودم بنویسم ، باید بگویم که من جوانی هستم که پی عشق و علاقه خود را گرفته و به دنیای بی انتهای تکنولوژی آمده است از حرفه و علایقم باید برنامه نویسی ، ژورنالیسمی ، کارگردانی و موسیقی را نام ببرم.


دیدگاهتان را بنویسید