انتشار تصاویر جدید از رابط کاربری اس۸ و قابلیت های آن

تصاویر زنده رابط کاربری گلکسی اس۸ جزو جدیدترین و مهم ترین تصاویر منتشر شده از پرچمدار سامسونگ است که تا امروز برای کاربران منتشر شده است. این تصاویر کاملا واقعی به نظر می رسد و مربوط به یک فبلت ۶٫۲ اینچی است، منشا این تصاویر کشور مکزیک است و به ما کمک می کند تا با زبان طراحی رابط کاربری اس۸ آشنا شویم.

در کنار طراحی بی نظیر لبه تا لبه سامسونگ مشاهده رابط کاربری اطلاعات دقیق تری از مشخصات این اسمارتفون به ما ارایه می کند. شما مدل این دستگاه از اس۸ SM-G955F است که روال پیشین سامسونگ را برای کدبندی پرچمدرانش دنبال می کند. دکمه های ناوبری که برای اولین بار در اسمارتفون های جدید سامسونگ شاهد آن ها هستیم قابلیت های شخصی سازی دارند و در هر صفحه خود را با رنگ صفحه نمایش آداپته خواهند کرد.

در صفحه تنظیمات می توان ابزارهایی چون Smart Stay، Game manager، Antispam، عملیات های یک دستی و چندوظیفگی را مشاهده کرد. نکته جالب در مورد تنظیمات وجود بخشی است که احتمالا به کمک  حسگر اثرانگشت می تواند برنامه ای را باز کند و یا ببندد و شاید باید منتظر حضور علایم حرکتی در حسگر اثرانگشت اس۸ نیز باشیم.

نکته دیگری که وجود دارد مربوط به گزینه تغییر رزولوشن صفحه نمایش است که پس از نسبت تصویر عجیب ۱۸٫۵:۹ اس۸ می تواند غافلگیری بعدی صفحه نمایش این اسمارتفون باشد. با این گزینه می توانید رزولوشن را بین ۲۹۶۰*۱۴۴۰ و ۲۲۲۰*۱۰۸۰  و ۱۴۸۰*۷۲۰ پیکسل تغییر دهید و به احتمال زیاد مصرف شارژ صفحه نمایش را مدیریت کنید.

آخرین بخشی که در این تصاویر مشاهده می شود مربوط به دوربین هاست، جاییکه حضور دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی در پشت و ۸ مگاپیکسلی در جلو قطعی به نظر می رسد. و قابلیت از دست رفته مهم در این بخش فقدان فوکوس اتوماتیک در هنگام سلفی گرفتن است که به تازگی به یک استاندارد در بین پرچمداران مختلف تبدیل شده است.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید