همه شایعات در مورد دوربین سامسونگ گلکسی اس۸

تنها چند روز تا رونمایی رسمی از گوشی سامسونگ گلکسی اس۸ باقی مانده اما اطلاعات ما درباره بخش های مختلف این گوشی در حد شنیده ها و شایعات است. یکی از این بخش ها مربوط به دوربین استفاده شده در این گوشی می باشد. طبق اطلاعات قبلی می دانیم که از یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی قرار است استفاده شود و فقط در این مورد یقین پیدا کرده ایم!

 

 

شایعات از این قرار است  که دوربین سامسونگ گلکسی اس۸  محصولی ساخته شرکت سونی با نام Sony IMX330 sensor می باشد؛ هر چند که نام این محصول حتی در خود سایت سونی هم دیده نمی شود و برای اولین بار نام چنین محصولی توسط این شایعه پخش شده است.

اما مورد بعدی در مورد دوربین این گوشی ، تعبیه دکمه میانبر مخصوص باز کردن سریع دوربین است. گفته می شود شما با دو بار فشار دادن دکمه هوم می توانید خیلی سریع به دوربین دسترسی داشته باشید.

این تمام اطلاعاتی است که تنها دو روز مانده به رونمایی رسمی از غول سامسونگ در دست داریم و باید منتظر ماند و دید این شایعات تا چه حدی صحت دارند.

 

منبع: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s8_to_use_sony_imx333_camera-news-24216.phpامیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید