Gangstar New Orleans برای آندروید و ios عرضه شد

همانطور که انتظار می رفت ، بازی شبه GTA گانگستر نیو اورلین توسط شرکت گیم لافت برای دیوایس های آندرویدی و ios عرضه شد. هر چند که چند هفته قبل از این بازی رونمایی شد ، تنها در چند کشور قابل دسترسی بود و از امروز در تمام کشور ها به صورت رایگان و با پرداخت درون برنامه ای در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

 

گیم لافت در بازی Gangstar New Orleans تلاش کرده است تا تمام ویژگی های یک بازی open world را رعایت کند تا کاربرانی که بازی در صفحه نمایش کوچکتر را ترجیح می دهند ، از این بازی لذت ببرند. در این بازی شما می توانید به صورت آزادانه در شهر new orleans بگردید و خیابان های آن ار زیر پا بگذارید! هدف شما در این بازی رسیدن به بالاترین درجه خلافکاری است! و در این راه می توانید ماموریت های بسیار زیادی را انجام دهید. علاوه بر این ماموریت های متعدد دیگری وجود دارند که نقاط مختلف شهر صورت می گیرند و در صورت دلخواه می توانید آن ها را به پایان برسانید.

 

 

شحصیت بازی را می توانید به صورت آزادانه شخصی سازی کنید و از ویژگی های متعددی که در این مورد برای شما فراهم شده است استفاده کنید. همچنین می توانید از صد ها نوع سلاح ، اتومبیل و گانگستر استفاده کنید و به دلخواه خود از آن ها استفاده کنید.

 

 

به گفته گیم لافت ، علاوه بر گرافیک بالای خود ، از ترک های موسیقی متنوعی نیز برخوردار است که شما را به طور کامل به اعماق شهر new orleans می برد و لذت بازی را دو چندان می کند.

 

منبع: فون آرناامیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید