مشخصات و جزئیات جدید از گوشی موتورولا moto x

مدتی است که شایعات فراوانی راجع به مشحصات گوشی موتورولا moto x شنیده می شود. در همین رابطه امروز صبح اطلاعات جدیدی راجع به این گوشی به دست ما رسیده است. با توجه به توئیتی که امروز Roland Quandt منتشر کرد ، این گوشی به پردازنده اسنپ دراگون۶۲۵ هشت هسته ای مجهز خواهد بود. همچنین ممکن است از رم ۳ یا ۴ گیگی و پردازنده گرافیکی Adreno 506 استفاده شود. علاوه بر این ، این گوشی در حافظه های داخلی ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی عرضه خواهد شد و همانطور که بین شرکت های بزرگ رایج شده است ، گوشی موتورولا moto x هم دوربین دوگانه ای خواهد داشت که در مجموع ۱۳ مگاپیکسل خواهند بود.

 

 

 

همانطور که از مشخصات این گوشی پیداست ، با یک دستگاه میان رده روبرو هستیم. از تصویری که از این گوشی در دست داریم ، مشخص است که دوربین دوگانه در پشت گوشی قرار دارد و با طراحی های زیبا آرم موتورولا به چشم می خورد. مطمئنا اگر تصاویر بیشتری در اختیار داشتیم ، می توانستیم به جزئیات بیشتری پی ببریم.

 

در آخر باید این نکته را بگویم که زمانی که تصاویر زیادی از یک گوشی رونمایی نشده دست به دست می شود ، نشان می دهد که به زودی قرار است از این گوشی رونمایی شود. اگر موتورولا moto x و اخبار و زمان رونمایی آن برایتان مهم است ، بهتر است هر از چند گاهی به سایت ها سر بزنید. احتمالا به زودی شاهد رونمایی از این گوشی خواهیم بود!

 

منبع : فون آرناامیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید