سامسونگ نوت۷ بهینه سازی شده ، این بار با باطری ۳۲۰۰ میلی آمپری

یکی دوهفته قبل شایعاتی مطرح شد مبنی بر این که سامسونگ نوت۷ فقط در آمریکا عرضه و فروخته خواهد شد. اما چند روز بعد از آن خبر دیگری نیز منتشر شد که حاکی از ارائه این تبلت در سایر نقط دنیا بود. یکی از مسئولان ارشد سامسونگ هم در طی محاسبه ای این احتمال را تایید کرد و از امکان ارائه سامسونگ نوت۷ بهینه سازی شده در ویتنام و یا در سایر کشور ها خبر داد.

Alleged refurbished Samsung Galaxy Note7Alleged refurbished Samsung Galaxy Note7Alleged refurbished Samsung Galaxy Note7

همانطور که در تصویر می بینید ، نوت ۷ جدید با شماره مدل متفاوتی از مدل اولیه ارائه می شود. مدل بهینه سازی شده سامسونگ نوت ۷، n935 نام دارد در حالی که شماره مدل اولیه n930 بود.

 

Samsung Galaxy Note7

 

علاوه بر آن ، ظرفیت باطری نیز افزایش یافته است. در مدل اولیه سامسونگ نوت۷ ظرفیت باطری ۳۰۰۰ میلی آمپر بود اما در مدل بهینه سازی شده ۲۰۰ میلی آمپر افزایش ظرفیت داشته است. باطری قبلی با ظرفیت کم تر دچار انفجار می شد و باطری های جدید در حالی افزایش ظرفیت داشته اند که طراحی نوت۷ در مدل بهینه سازی شده تقریبا ثابت مانده است و هیچ تغییری نداشته است و ممکن است کاربران را دچار سردرگمی کند.

Samsung Galaxy Note7

 

با در نظر گرفتن همه این موارد ، هنوز هیچ اطلاعی از زمان تولید و یا کشور های هدف در دست نیست.

 

منبع: جی اس ام آرناامیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید