گلکسی اس۸ رکورد نوت۷ در پیش فروش را شکست

رکورها یکی پس از دیگری توسط اس۸ سامسونگ شکسته می شوند و این اسمارتفون توانسته است بر خلاف برخی پیش بینی ها به فروش مناسبی دست پیدا کند. گلکسی اس۸ در ۷ روز اول ثبت نام توانسته است به تعداد ۷۲۰هزار دستگاه را پیش فروش کند که این تعداد در مقایسه با رکورد قبلی که در دستان نوت۷ بود بسیار مناسب به نظر می رسد، نوت۷ توانسته بود در مدت زمان ۱۲ روز تهداد ۴۰۰هزار دستگاه به فروش برساند.

مدیر بخش موبایل سامسونگ در این باره می گوید: اس۸ اولین اسمارتفونی است که توانسته است اعتماد و عشق کاربران را با هم جلب کند. این گفته کاملا شرایط بازار را تصدیق می کند و فرآیند پیش فروش نیز تا چند روز آینده ادامه خواهد داشت و به بهبود این رکورد کمک زیادی می کند و حتی برخی از تولیدکننده های سخت افزار پیش بینی کرده اند این تعداد تا یک میلیون دستگاه نیز بالا برود.

استفاده از دستیار مجازی که با هوش مصنوعی کار می کند و حذف حاشیه های صفحه نمایش و کنار گذاشتن دکمه هوم از نکات مثبت اس۸ هستند که همه این موارد در کنار قیمت ۷۵۰ دلاری توانسته است کاربران را به سوی این اسمارتفون جذب کند و موفقیت سامسونگ را بیش از پیش بزرگ نشان دهد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید