بررسی اختصاصی برنامه | CM security

CM Security آنتی ویروسی بسیار قدرتمند و حرفه ای برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که با نصب بودن بر روی گوشی همراه اندرویدی خود می توانید از بابت آلوده نشدن گوشی به هر نوع ویروسی خاطر جمع باشید. این نرم افزار امکان اسکن کردن کامل گوشی را به کاربران می دهد و در صورتی که پیش از این به ویروس آلوده شده باشد، ویروس ها را شناسایی کرده و اقدام به پاکسازی آنها خواهد نمود.

سرعت اسکن کردن این نرم افزار بسیار بالا بوده و می تواند با سرعت بالایی گوشی شما را اسکن کرد. با اسکن کردن گوشی همچنین فایل های اضافی و بی مصرف داخل آن نیز برای شما نمایش داده می شوند که می توانید آنها را پاک کنید تا به این ترتیب سرعت گوشی همراه افزایش یابد. بخش لیست سیاه برنامه CM Security  امکان بلاک کردن تماس ها و پیامک های ناخواسته از سوی شماره های مزاحم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در صورتی که مزاحم دارید، با این کار بتوانید از مزاحمت آنها جلوگیری کنید. در ادامه با دیجیکوک همراه باشید.

برنامه CM security فقط یه آنتی ویروس نیست بلکه قابلیت های دیگری هم نیز دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت

۱-آنتی ویروس 

این برنامه آنتی ویروس قوی تر و سرعت بالایی دارد که موجب شده است طرفداران زیادی پیدا کند .آسانی کار کردن با این برنامه هم از مزیت های خوب این اپلیکیشن است.

شما می توانید در صفحه نخست با کلیک بر روی دکمه scanner تمام ویروس های موجود در دستگاه اندرویدی خود را شناسایی و پاک کنید . همچنین لازم به ذکر است این اپلیکیشن از زبان فارسی نیز پشتیبانی نیز می کند.

علاوه بر ویروس یابی همزمان هم از داده های شما را حفاظت می کند و هم دستگاه شما را از نظر سرعت تقویت می کند و پس از شناسایی از شما درخواست می کند که چه فایل ها و  ویروس هایی را از روی گوشی شما پاک کند.

۲ – هرزپرونده ها

همانطور که گفتیم این اپلیکیشن فقط یک آنتی ویروس نیست  بلکه علاوه بر ویروس یابی  گزینه های دیگری را هم شما در صفحه نخست مشاهده میکنید

که یکی از این گزینه های پاک کردن هرزپرونده ها است که اصلا مورد استفاده قرار نگرفته اند و فقط حافظه گوشی شما را اشغال کرده اند

که با کلیک بر روی این گزینه تمام این پرونده ها را شناسایی و از شما درخواست حذف میکند .

۳ – app lock

این برنامه می تواند از دیگر برنامه های شما در برابر افراد سودجو محافظت کند

دیگر بخش این برنامه app lock است که می تواند بر روی دیگر برنامه های شما رمز بگذارد تا از ورود هر گونه افراد سودجو جلوگیری کند

۴ – تقویت تلفن

در این بخش از برنامه CM security به تلفن همراه شما سرعت می بخشد و تمام برنامه های شما را جهت تقویت اسکن می کند

۵- Network security

یکی دیگر از کاربرد این برنامه اسکن اینترنت شماست که میزان امنیت و سرعت(آپلود / دانلود) را محاسبه و به شما نمایش می دهد که در صورت وجود هر گونه مشکل امنیتی شما آن را حل کنید  تا مانع از هک وای فای شما شود


این برنامه کاربردی فقط برای اندروید می باشد که می توانید از لینک های زیر آن را دانلود کنید.


دانلود برنامه از کافه بازار

دانلود برنامه از گوگل پلی

 اگر بخواهم درباره خودم بنویسم ، باید بگویم که من جوانی هستم که پی عشق و علاقه خود را گرفته و به دنیای بی انتهای تکنولوژی آمده است از حرفه و علایقم باید برنامه نویسی ، ژورنالیسمی ، کارگردانی و موسیقی را نام ببرم.


دیدگاهتان را بنویسید