جدیدترین شایعات در مورد آیفون۸

امروز خبر جدیدی از گوشی آیفون۸ برایتان داریم اما شاید زیاد خبر خوبی نباشد! طبق گفته بلومبرگ زمان معرفی رسمی آیفون۸ یکی دو ماه دیرتر خواهد بود.

قرار است در ماه سپتامبر سال جاری اپل سه دستگاه جدید معرفی کند. دو تا از این دستگاه ها به نوعی آپدیت گوشی های قبلی خواهند بود. گوشی دیگر هم که احتمالا همان آیفون۸ است با صفحه نمایش OLED و قسمتی با عنوان ناحیه عملیاتی یا همان FUNCTIONAL AREA خواهد بود. شرکت در تلاش است تا حسگر اثر انگشت را در همین قسمت به کار ببرد و همین عامل دیر عرضه شدن گوشی عنوان می شود.

 

 

شایعات بعدی راجع به دوربین آیفون۸ است. گفته می شود دوربین جلویی این گوشی دوگانه خواهد بود و به حسگر های متفاوتی مجهز است که می تواند به صورت خیلی دقیق تر چهره افراد را تشخیص دهد. احتمالا از این قابلیت برای اهداف امنیتی مانند باز کردن قفل صفحه استفاده می شود.

 

 

حسگر اثر انگشتی که قرار است در همان قسمت FUNCTIONAL و زیر صفحه OLED به کار برود ، قرار بود قبلا در گوشی سامسونگ اس۸ هم استفاده شود اما به دلیل مشکلاتی که برای نوت۷ پیش آمد ، به نوعی شرایط اضطراری برای سامسونگ پیش آمد و نتوانست فناوری مورد نظر خود را زیر صفحه OLED به کار ببرد و به همین دلیل حسگر اثر انگشت را به قسمت پشتی گوشی و پایین دوربین منتقل کرد.

 

منبع: جی اس ام آرنا


برچسب ها

امیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید