HTC U ، پرچمدار جدید اچ تی سی

امروز طی کلیپی کوتاه اچ تی سی از پرچمدار جدید خود یعنی HTC U رونمایی کرد. در این کلیپ اطلاعات خاصی به دست نمی آوریم. شاید یکی از مهم ترین ویژگی های پرچمدار جدید اچ تی سی مربوط به حس گر هایی باشد که در کناره های گوشی قرار گرفته اند. با تکان دادن گوشی می توانید برخی تسک هایی را انجام دهید.

اما نکته مهم دیگر راجع به HTC U نسخه بلوتوثی است که در این گوشی استفاده شده است. طبق اطلاعاتی که در سایت bluetooth.org منتشر شده است ، پرچمدار جدید اچ تی سی مجهز به بلوتوث نسخه پنجم است.

 

 

HTC U

 

 

نسخه پنجم بلوتوث که آخرین نسل از فناوری بلوتوث است ، سرعتی چهار برابر نسبت به نسخه قبلی یعنی ۴٫۲ دارد. با استفاده از نسخه جدید بلوتوث قادر خواهید بود علاوه بر انتقال اطلاعات با سرعت بالا ، میزان حجم انتقالی هم دو برابر شده است. اولین گوشی که فناوری بلوتوث نسخه پنجم در آن استفاده شد ، گوشی سامسونگ گلکسی اس۸ بود و احتمالا اچ تی سی دومین آن ها خواهد بود.

راجع به اطلاعات دیگر از گوشی HTC U می توان به پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵ و صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی QHD اشاره کرد. همچنین این گوشی با هفتمین نسخه از سیستم عامل اندوید ارائه خواهد شد. زمان دقیق عرضه پرچمدار اچ تی سی ۱۶ ماه می عنوان شده است و می توانیم پس از عرضه از صحت اطلاعات موجود با خبر شویم.

 

منبع: جی اس ام آرنا


برچسب ها

امیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید