شیائومی می۶ در ۱۱ رنگ مختلف به فروش خواهد رسید

شیائومی از مدلهای Mi6 و Mi6 Plus در هفته پیش پرده برداشت و این مدلها با پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ و ۶ گیگابایت رم در معرض دید کاربران قرار گرفتند. هر چه به زمان عرضه این محصولات نزدیکتر می شویم اطلاعات جدیدی در مورد زوایای پنهان این مدل در اختیار کاربران قرار می گیرد به تازگی موسسه TENAA لیستی از رنگهای جدید می۶ را منتشر کرده است که با چهاررنگ انتشار یافته توسط شیائومی متفاوت است.

TENAA اطلاعات اولیه و برخی مشخصات اسمارتفون هایی که قرار است در کشور چین به فروش برسند را بررسی می کند و آن ها را در پایگاه داده ای در اختیار مردم قرار می دهد. با توجه به اطلاعات ثبت شده در مورد می۶ می توان مطمئن بود که این مدل علاوه بر چهار رنگی که شیائومی اعلام کرده است با ۷ رنگ دیگر نیز به فروش خواهد رسید که مجموع رنگ بندی این مدل را به ۱۱ رنگ افزایش می دهد و این تنوع برای کاربران سخت پسند بسیار جالب است.

سفید، آبی، مشکی، نقره ای، خاکستری، صورتی، طلایی تیره، خاکستری تیره، شاه توتی و مشکی فام از رنگهای می۶ هستند که سلایق مختلفی را در بر خواهد گرفت، هرچند بسیاری از مدلهایی که نام برده شد تنها در کشور چین عرضه خواهند شد و احتمالا عدم اعلام شیائومی نیز به همین دلیل است.

منبع


برچسب ها


دیدگاهتان را بنویسید