تصاویر شماتیک از آیفون۸ رویت شد

پس از مدتها شاهد انتشار یک رندر از آیفون بعدی اپل بودیم که شمایل آیفون ۱۰ سالگی را به تصویر می کشد که به احتمال زیاد آیفون۸ و یا آیفون ایکس نام خواهد داشت. این رندر دوربین دوگانه در پشت دستگاه را نشان می دهد که از جایگیری متفاوتی نسبت به نسل قبل برخوردار است و حسگر تاچ آیدی نیز در قسمت پایینی محصول مشاهده می شود.

امروز تصاویری منتشر شده است که بدنه پشتی سه بعدی و آلومینیومی آیفون۸ را به کاربران نشان می دهد و به نظر می رسد در صورت استفاده از این طرح در آیفون بعدی در زمینه زیبایی بتواند با اس۸ سامسونگ رقابت سرسختی را داشته باشد. پس از مشکلاتی که در راه قرار دادن سنسور اثرانگشت در زیر صفحه نمایش به وجود آمد و سامسونگ مجبور شد این سنسور را در مکانی نامناسب در پشت گوشی قرار دهد به نظر می رسد اپل راه حل کامل تری برای رفع این مشکل پیدا کرده است و در تلاش است تا این سنسور را در پشت گوشی و در قسمت پایینی قرار دهد.

برخی فناوری هایی که اپل در نظر دارد تا در آیفون۸ از آنها استفاده کند احتمالا تا زمان رونمایی آماده نخواهند شد و اپل محبور می شود تا رونمایی از آیفون۸ را تا اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی به تاخیر بیندازد که باعث بر هم خوردن چرخه بروزرسانی محصولات این شرکت خواهد شد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید