گلکسی اس۸ رکورد پیش فروش اس۷ در ایالات متحده را شکست

به نظر می رسد اس۸ در حال تبدیل شدن به موفق ترین اسماتفون تاریخ سامسونگ است و پس از رکورد شکنی در پیش فروش های کره جنوبی و فروش بالای یک میلیون دستگاه در ۱۰ روز که خود رکورد بالاترین پیش فروش در تاریخ کره جنوبی است حال نوبت به ایالات متحده رسیده است. مدیر فروش سامسونگ در امریکا در مصاحبه ای عنوان کرده است که پیش فروش اس۸ در این کشور بهترین رکورد فروش این کمپانی در ایالات متحده بوده است و گلکسی اس۸ در حدود ۳۰ درصد بالاتر از اس۷ و مدل خمیده اش فروش داشته است.

سامسونگ هنوز اطلاعیه رسمی در مورد تعداد اسمارتفون های پیش فروش شده منتشر نکرده است و آمار دقیقی در این مورد در دسترس نیست و تحلیلگران معتقدند آمار فروش اس۸ در این منطقه هنوز فاصله زیادی با فروش آیفون ها دارد و اس۸ راه طولانی برای شکستن این رکوردها در پیش دارد.

مقامات سامسونگ همچنین اعلام کرده اند که در حال بررسی و آماده سازی بروزرسانی برای رفع مشکل قرمزی صفحه نمایش هستند و این آپدیت تا قبل از پایان هفته جاری برای کاربران منتشر می شود و علاوه بر رفع مشکل صفحه نمایش به بهبود وضعیت آنتن وایفای که مشکلاتی را در کره جنوبی ایجاد کرده بود کمک می کند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید