آیفون۸ در بنچمارک ها ظاهر شد؛ رقیبی وجود ندارد

آیفون۸ که ممکن است به دلیل مشکلات بوجود آمده مجبور به تاخیر در عرضه شود به تازگی در تست گیک بنچ حاضر شده است و موفق شده نتایج شگفت انگیزی را کسب کند. اگر با نتایج بنچمارک ها آشنا باشید خواهید دانست که بر اساس اسکرین شات هایی که در زیر قرار گرفته است آیفون۸ توانسته است رقابت را به طور کلی نابود کند و در صدر قرار بگیرد.

نمره پردازش تک هسته نسبت به آیفون۷ حدود ۳۰ درصد رشد را نشان می دهد و اگر در مقایسه با پرچمداران اندرویدی سوالی دارید جالب است بدانید گلکسی اس۸ تنها توانسته نمره ۱۹۴۵ را در پردازش تک هسته ای بدست بیاورد که این عدد برای آیفون۸ به ۴۵۳۷ می رسد، به خوبی مشخص است که رقبا کار سختی برای شکست دادن آیفون ها در پردازش های تک هسته ای دارند.

در مورد پردازش چندهسته ای نیز می توان گفت آیفون۸ در حدود ۴۰ درصد بهتر از گلکسی اس۸ پلاس عمل می کند و این بدان معنی است که آیفون جدید از مهم ترین رقیب اندرویدی خود ۴۰ درصد سریعتر خواهد بود و قدرت پردازشی بیشتری خواهد داشت.

البته لازم به ذکر است که بنچمارک ها قابل تعمیم به استفاده معمول نیستند و ممکن است در استفاده روزانه اس۸ برتری خود را بر آیفون۸ تحمیل کند، هرچند نتایج فوق نشان می دهد اپل برای قدرتمند کردن آیفون۸ از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید