اینستاگرام با افتخار به مرز ۷۰۰ میلیون کاربر رسید

ممکن است فکر کنید با کپی برداری از ایده های دیگران در راه رقابت شکست می خورید و مشکلات به سراغ شما می آیند ولی اینستاگرام در این راه یک مثال نقض بارز است. اینستاگرام که مالک آن فیسبوک است شبکه ی اجتماعی مبتنی بر عکس است و همانند سالهای گذشته توانسته است روند رو به رشد بسیار مناسبی را به ثبت برساند.

اینستاگرام هم اکنون ۷۰۰ میلیون کاربر دارد که این تعداد ۱۰۰ میلیون بیش از دسامبر گذشته است بنابراین این ۱۰۰ میلیون کاربر تنها در ۴ ماه گذشته جذب این سرویس شده اند. این ارقام طعنه جالبی به آمار ۱۶۱ میلیونی کل کاربران اسنپ چت دارد و رشد اخیر در تعداد کاربران را می توان بهترین رکورد اینستاگرام در مسیر صعود دانست، در سال گذشته هم این شبکه اجتماعی توانسته بود ۱۰۰ میلیون کاربر را در تنها ۵ ماه بدست بیاورد.

آمار اینستاگرام در حال نزدیک شدن به فیسبوک هستند هرچند شبکه اجتماعی آبی رنگ دارای ۱٫۸ میلیارد کاربر است و اپ ها مسنجر و واتس اپ هم که توسط فیسبوک اداره می شوند به تنهایی ۱٫۲ میلیارد کاربر دارند و می توان فیسبوک را صاحب مطلق شبکه های اجتماعی دنیا دانست و آن ها روش به دست آوردن مخاطب بیشتر را می دانند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید