سوپر ماریو ران از مرز ۱۵۰ میلیون دانلود گذشت

سوپر ماریو ران یکی از موفق ترین بازی های موبایل بود که امسال از سوی شرکت نیتندو ارائه شد. این بازی تا الان بر روی دیوایس های اندرویدی و آی او اس جمعا ۱۵۰ میلیون بار دانلود شده است.

احتمالا اگر این بازی را تجربه کرده باشید می دانید که بازی سوپر ماریو ران در یکی دو مرحله اول رایگان است اما برای ورود به مراحل بعدی باید مبلغی را پرداخت کنید. با توجه به این پرداخت درون برنامه ای ، همه افرادی که بازی را دانلود کرده اند ، لزوما برای ادامه بازی پولی را پرداخت نکرده اند و احتمالا در همان یکی دو مرحله اول قید بازی را زده اند!

دومین بازی که نیتندو در سال ۲۰۱۷ عرضه کرد ، بازی Fire Emblem بود. این بازی تعداد دانلود کم تری از سوپر ماریو ران داشته است اما سود دهی بیشتری را نصیب شرکت کرده است. البته در نظر بگیرید که سوپر ماریو ران برای ادامه بازی نیاز به پول دارد اما بازی Fire Emblem تنها برای خرید های داخل برنامه نیاز به پرداخت دارد.

به هر حال نیتندو زمان زیادی نیست که وارد دنیای بازی سازی در عرصه موبایل شده است ولی طبق شنیده ها قرار است این شرکت تا پایان سال جاری میلادی بازی دیگری را برای سیستم عامل اندروید ارائه کند.

 

منبع: فون آرناامیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید