گلکسی اس۸ دارای صفحه نمایشی ظریف در برخورد با زمین است

سامسونگ گلکسی اس۸ یکی از مهم ترین و زیباترین محصولات سامسونگ و یا دنیای اسمارتفون هاست که با صفحه نمایش بدون لبه و منحنی خود توانسته است کاربران زیادی را به سوی خود جلب کند. اما این زیبایی هزینه هایی نیز در بر داشته است و اس۸ در صورت سقوط می تواند بسیار شکننده باشد و هزینه های بسیاری را به کاربران تحمیل کند که بنابر تحلیل و اعلام کارشناسان هزینه تعویض نمایشگر اس۸ نیز بالا خواهد بود.

یک کمپانی آلمانی به تازگی در یک تست سقوط اس۸ را مورد بررسی قرار داده است، طبق این بررسی اسمارتفون از فاصله ۸۰ سانتی متری بارها و بارها پرتاب می شود و هر چه بیشتر بتواند در این تست دوام بیاورد امتیاز بالاتری می گیرد. بیشتر اسمارتفون های این تست تا ۱۰۰ بار برخورد را بدون مشکل خاصی و تنها با چند خراش و مشکل لنز به پایان می رسانند، اما اس۸ همراه با گوشه های گرد نتوانسته است در این تست سربلند باشد و زیبایی زیاد کار دست این اسمارتفون داده است.

بعد از ۵۰ برخورد شیشه گوریلاگلس ۵ اسمارتفون شما خرد می شود ولی تاچ همچنان کار می کندو شیشه پشتی تقریبا سالم است اما مشکل اصلی در مورد گوشه های اس۸ است که ظرافت آن از بین می رود و شکستن این قسمت حتمی به نظر می رسد. شرکتی که این تست را در مورد اس۸ اجرا کرده پیشنهاد می کند از قاب های محافظ استفاده کنید و از دستگاه ۹۰۰ دلاری خود در برابر ضربات محافظت کنید.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید