اندروید ویر۲ بالاخره برای هواوی واچ عرضه می شود

چند روز پس از این که گوگل نسخه جدیدی از اندروید ویر را معرفی کرد ، شرکت هواوی اعلام کرد که این نسخه از اندروید ویر به زودی برای ساعت هوشمند این شرکت عرضه می شود. اما به خاطر مشکل نرم افزاری کوچکی که وجود داشت ، عرضه این آپدیت برای تعدادی از ساعت های هوشمند این شرکت به تاخیر افتاد.

ماه قبل هواوی اعلام کرد که گوگل همان مشکلی را دلیل عدم عرضه آپدیت بود حل کرده است و آپدیت اندروید ویر۲ را که همگی منتظر آن هستند به زودی برای ساعت های هوشمند عرضه خواهد کرد. اما باز هم به خاطر دلایلی این به زودی هواوی هم عملی نشد. هنوز هم همه مطئمن نیستند که این آپدیت را دریافت خواهند کرد یا نه.

 

 

اما خبر خوب این که شرکت هواوی در یکی از وب سایت های خبری اعلام کرده است که آپدیت اندروید ویر۲ برای هواوی واچ تایید شده است و هم اکنون آماده دانلود است. البته یک ایراد هم این جا وجود دارد. آپدیت به صورت خودکار قابل دریافت نخواهد بود و باید به صورت دستی اقدام کنید.

برای این کار ، اول از همه وای فای خودتان را فعال کنید چون بدون وای فای قادر به دریافت این آپدیت نخواهید بود. بعد باید در صفحه تنظیمات بر روی عبارت “system is up to date” چند بار بزنید تا ساعت عرضه یا عدم عرضه آپدیت جدید را بررسی کند. البته می توانید دانلود این آپدیت را از طریق لینک وب سایت ردیت هم پی گیر کنید:

Reddit

منبع: فون آرناامیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید