اوپرا مکس۳ معرفی شد؛طراحی زیبا ، قابلیت صرفه جویی در مصرف دیتا

اوپرا مکس یکی از بهترین مرور گرهای ارائه شده برای اندروید است و قابلیت صرفه جویی این مرورگر در مصرف دیتا زبان زد است. هم اکنون نسخه سوم این مرورگر با طراحی و المان های زیبا و برخی قابلیت های جدید برای کاربران اندرویدی عرضه شده است.

مهم ترین ویژگی نسخه جدید ، پیشرفت بسیار زیاد مرورگر در زمینه طراحی است و به گونه ای است که کار با نرم افزار بسیار راحت تر شده است. هم چنین توسعه دهندگان این نرم افزار در اولین ورود به برنامه به شما اجازه می دهند تا با تمامی قابلیت های اوپرا مکس آشنا شوید.

هم چنین در سومین نسخه از اوپرا مکس برخی نکات به شما نشان داده می شود که در صرفه جویی استفاده از اینترنت بسیار مفید هستند. قابلیت دیگر مرورگر اوپرا مکس این است که هر یک از برنامه های نصب شده بر روی تلفن همراه از لحاظ مصرف داده طبقه بندی خواهند شد.

 

Opera Max 3.0 released with all new design, data savings for Facebook

 

علاوه بر این ها ، برخی ویژگی های امنیتی نیز به این مرورگر افزوده شده است و هنگام اتصال موبایل به وای فای از لحاظ امنیت شبکه را بررسی خواهد کرد و در صورت وجود تهدیدات اینترنتی سریعا شما را در جریان خواهد گذاشت.

شاید یکی از جالب ترین قابلیت های این نسخه از مرورگر اوپرا مکس ، قابلیت ویژه ای است که برای فیسبوک در نطر گرفته شده است. فیسبوک همواره حجم زیادی از اینترنت کاربران را مصرف می کند ولی با قابلیت صرفه جویی ویژه برای فیسبوک می توانید تا ۵۰% حجم مصرفی خود در فیسبوک را صرفه جویی کنید.

 

منبع: فون آرناامیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید