اسپیکر هوشمند هارمن کاردان به همراه دستیار صوتی کورتانا به بازار عرضه خواهد شد

شش ماه از زمانیکه مایکروسافت و هارمن اعلام کردند در حال ساخت اسپیکر هوشمند خود هستند می گذرد و پس از مدتها شایعات و اخبار گوناگون در مورد این اسپیکر در نهایت اولین اسپیکر هوشمند که با دستیار صوتی کورتانا کار می کند رونمایی خواهد شد و این خبر توسط هارمن کاردان تایید شده است.

این اسپیکر جدید در سایت شرکت هارمن کاردان به عنوان یک محصول جدید قرار گرفته است اما هنوز امکان سفارش این مدل وجود ندارد و همانطور که انتظار می رفت این اسپیکر به همراه گوگل هوم و آمازون اکو رقابت جدیدی را در دسته بندی اسپیکرهای هوشمند رقم زده است. این دستگاه از صدای ۳۶۰ درجه پشتیبانی می کند و این یکی از مهم ترین مزیت های این اسپیکر نسبت به سایر رقیبان است.

هنوز هیچ دستگاه فیزیکی از این اسپیکر هوشمند در دسترس نیست و انتظار می رود در کنفرانس بیلد مایکروسافت که در هفته های آتی برگزار می گردد شاهد رونمایی رسمی محصول مشترک هارمن کاردان و مایکروسافت باشیم. از مهم ترین ویژگی این اسپیکر می توان به برقراری تماس های صوتی از طریق اسکایپ اشاره کرد. در مورد قیمت دستگاه اطلاعاتی در دسترس نیست و باید تا رونمایی رسمی منتظر ماند البته هم اکنون می دانیم اسپیکر هوشمند مایکروسافت در رنگهای مشکی و نقره ای در دسترس خواهد بود.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید