گوشی جدید ZTE با عنوان نوبیا و ۶ یا ۸ گیگ رم عرضه می شود!

نوبیا عنوان گوشی های هوشمندی است که توسط شرکت چینی ZTE تولید می شود و در چین به موفقیت های زیادی دست یافته و فروش بالایی را به خود دیده است به طوری در کم تر از ۱۰ دقیقه بیش از هزار نسخه از این گوشی به فروش رسید! صحبت ما راجع نوبیا Z17 مینی است. بعد از این فروش موفقیت آمیز نوبیا مینی ، هم اکنون منتظر نسخه کامل این گوشی یعنی نوبیا Z17 هستیم. این گوشی به تازگی در پایگاه Geekbench مشاهده شده است و همگی منتظر هستیم تا ببینیم چه مشخصاتی خواهد داشت.

 

 

ZTE nubia Z17 mini

 

 

از شانس خوب ما ، یکی از کارکنان ZTE به طوری کاملا تصادفی و به دنبال یک اشتباه سهوی! اطلاعاتی از این گوشی را در وبسایت خودشان منتشر کردند ولی قبل از آن که آن مطلب را از روی سایت حذف کنند یکی از کاربران از آن مطلب اسکرین شات گرفت !

به هر حال این اشتباه سهوی شرکت اطلاعاتی را در اختیار ما قرار داد. اول این که نوبیا Z17 بر خلاف نسخه مینی آن از دوربین دو گانه ای بهره می برد و حسگر اثر انگشت در زیر این دو دوربین قرار دارند. علاوه بر این ها گفته می شود که این گوشی در دو نسخه عرضه می شود: اولی با رم ۶ و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت و دومی با رم ۸ و حافظه داخلی ۲۵۶٫ هم چنین بر اساس همین تصویر متوجه شدیم که این گوشی در سه رنگ آبی ، طوسی و طلایی عرضه شود.

 

منبع: جی اس ام آرنا


برچسب ها

امیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید