با پنج گوشی پر فروش سه ماهه اول ۲۰۱۷ آشنا شوید.

بر اساس اطلاعات و آمار های شرکت هایی که در زمینه موبایل فعال هستند ، لیستی تهیه شده است که میزان فروش گوشی ها پر فروش در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ را نشان می دهد.

بر اساس این آمار ، ۳۵۳٫۳ میلیون گوشی هوشمند در سه ماهه اول سال جاری به فروش رسیده است که رشد ۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می دهد. در لیست پنج گوشی پر فروش سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ ، دو گوشی از اپل ، دو گوشی از سامسونگ و جالب تر از همه ، یک گوشی از شرکت oppo است!

همان طور که در جدول زیر می بینید ، پر فروش گوشی سه ماهه اول اپل آیفون ۷ بود که فروش ۲۱ میلیون عددی را تجربه کرد. بعد از آیفون۷ ، آیفون ۷ پلاس در این لیست قرار دارد که ۱۷ میلیون عدد از آن به فروش رسید.

سومین گوشی پر فروش در این لیست ، مربوط به oppo R9s است! این گوشی فروش حدود ۹ میلیونی را تجربه کرد.  پرچمدار oppo که با اندروید مارشمالو و بدنه فلزی عرضه شد ، علاوه بر قیمت ۴۰۰ دلاری ، به علت ویژگی های بسیار خوبی که داشت فروش بسیار بالایی را تجربه کرد. نکته حائز اهمیت این است که این گوشی در ایالات متحده عرضه نشد و بازار اصلی آن چین و هند بود.

 

Here are the top 5 selling smartphones in Q1 2017 (hint: Apple takes the crown)

 

 

دو گوشی بعدی در این لیست سامسونگ گلکسی j3 2016 و j5 2016 بودند که به ترتیب فروش شش و پنج میلیونی را برای سامسونگ به همراه آوردند. پرچمدار سامسونگ یعنی اس۸ به علت عدم عرضه در سه ماهه ابتدای سال قابل مقایسه با لیست جاری نبود و زیاد هم جای تعجب ندارد که پرچمداری از سامسونگ را در لیست نمی بینیم.

 

منبع: جی اس ام آرناامیر گوزل زاده ، دانشجوی ادبیات انگلیسی ، عاشق تکنولوژی های روز


دیدگاهتان را بنویسید