شرکت سامسونگ همراه نوت ۸ از ساعت مچیGear Pro هم رونمایی می کند

پوشیدنی ها در راه هستند…
همه ی انسان ها چشم انتظار این هستند که ببینند سامسونگ امسال چه گوشی هوشمند دیگری را عرضه می کند.سامسونگ معلوم است که می خواهد در کنار این گوشی هوشمند یک ابزار سنجش فیتنس را هم ارائه دهد.هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده است اما سامسونگ از دستگاه قابل ارائه خود در وب سایت خود رو نمایی کرد.

این محصول می خواهد جانشین Gear 2 شود؟لقب”Pro” جدا از اسم بزرگش که برای Gear Pro تعیین شده است،میخواهد برای این محصول یعنی Gear 2 یک آپدیت کوچک و خلاصه ارائه دهد.خالی از درد سر و اضافات دیگر.سامسونگ برای فروش این دستگاه باید با فناوری های جدید خود توجه خریداران را به سمت خود جلب کند. برنامه ریزی و نام گذاری سامسونگ روی این محصولات هیچ گاه درست نبوده است. برای این برنامه ریزی به وضوح معلوم است که سامسونگ قصد ندارد آن را شروع کند.
به احتمال زیاد این ابزار برای سامسونگ عرضه خواهد شد.تاریخ رونمایی سامسونگ از نوت ۸ و Gear Pro
۲۳ آگوست خواهد بود، شاید سامسونگ این دو محصول را با هم در اوایل سپتامبر در نمایشگاه IFA عرضه کند.

ابزاری مناسب برای انجام ورزش فیتنس
ابزار مناسب ورزش فیتنس برای ساعت هوشمند Gear Pro کمی متفاوت و جدید خواهد بود.این محصول بیشتر برای ابزار ورزش فیتنس طراحی شده است تا یک ساعت هوشمندی که قرار است جای Gear 2 را بگیرد.سامسونگ بدلیل اینکه ممکن است، اخبار این ساعت هوشمند به شکل های مختلفی منتشر شود،نام این ساعت هوشمند را Gear Pro گذاشت.اخیرا راجع به مختلط کردن دو فناوری ساعت هوشمند و ابزار فیتنس در Gear Pro شایعاتی شنیده شده است،که هیچ کدام معنی خاصی ندارند.
جدای از مسائل قیمت این ساعت،اگرطی هفته های آینده برروی دست کسی ساعت Gear Pro دیدید ویا دیدید که قهرمانان ورزش فیتنس از انها استفاده می کنند،تعجب نکنید.
منبع:techreview.comدانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید