ساعت مچی

شرکت اپل امسال ساعت مچی اپل واچ ۳ را به بازار عرضه خواهد کرد

چند روز پیش خبر انتشار اپل واچ ۳ بر سر زبان ها افتاد.یکی از سازندگان اپل واچ پیش بینی کرد که اپل واچ ۳ امسال عرضه خواهد شد.
طبق آخرین گزارشات یک نشریه اقتصادی چینی کوانتا کامپیوتر،بخش رایانه ایی اپل،تست های اپل واچ ۳ را انجام می دهد.این دستگاه تست های فنی خود را گذرانده است و تست ها را با موفقیت گذرانده است.آخرین تست این اپل واچ قبل از انتشار آن انجام می شود.
اما این همه ی ماجرا نیست:طبق این گزارشات اپل واچ ۳ در ماه های آخر سال ۲۰۱۷(اکتبر-دسامبر) عرضه خواهد شد.
این عمل چندان غیر منتظره نیست،به دلیل ایجاد یک سری مشکل در روند تولید LTE و مشکلات باطری این دستگاه،پروژه عرضه این دستگاه به بازار به اواخر سال ۲۰۱۷ افتاد.

این اپل واچ ارزان ترین اپل واچ خواهد بود…

اما به نظر می آید این خبر صحت نداشته باشد.چند روز پیش یکی از کارشناسان اپل به نام مینگجو کو،اعلام کرد که در نسل سوم اپل واچ ها شاهد دو مدل جدید از اپل واچ ها خواهیم بود،یکی مجهز به LTE دیگری بدون LTE. بر طبق این گزارشات این دو اپل واچ امسال عرضه خواهند شد.
اپل واچ 3
اپل واچ ۳ بعد از رونمایی از آیفون ۸ عرضه خواهد شد.قطعا اپل واچ ۳ چیزی است که فروشندگان می خواهند روی قفس های خود بگذارند.اپل واچ ۳ به شما امکانات جدید را ارائه خواهد کرد که کمتر به آیفون ۸ احتیاج پیدا می کنید.اپل ممکن است در سال های آینده نسخه های جدید تری را اپل واچ منتشر کند.

 

البته شرکت اپل اعلام کرد که تا زمان انتشار اپل واچ به طور کامل مردم به شایعات توجه نکنند.چون ممکن است در اپل واچ ۳ تغییراتی انجام شود و کذب شایعات را برملا سازد.این شرکت اعلام کرد که به محض رو نمایی از آیفون ۸ ،بلا فاصله و بدون هیچ وقفه ایی از اپل واچ ۳ رونمایی می کند و آن را به سرعت به بازار دنیا عرضه خواهد کرد.

ساعت مچی که ممکن است تحولی جدید در دنیا تکنولوژی ایجاد کند.

منبع:http://www.techradar.com/news/heres-more-evidence-the-apple-watch-3-could-launch-later-this-yearدانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید