نوت 8

نوت ۸،هر آنچه در مورد نوت ۸ قبل از رونمایی می دانیم

نوت ۸،هر آنچه در مورد نوت ۸ قبل از رونمایی می دانیم ،تاریخ عرضه نوت ۸ سامسونگ چهارشنبه (امروز راس ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران) اعلام می شود.انتظار داریم که همه اخبار یا شایعاتی که در مورد نوت ۸ سامسونگ منتشر شده است،حقیقت داشته باشد.در دو ویدیوی آخر منتشر شده از نوت ۸ سامسونگ بعضی از این شایعات به وقوع نپیوستند.
برای عرضه شدن نوت ۸سامسونگ اماده باشید،زیرا قرار است که سامسونگ اشتباهات نوت ۷ را تکرار نکند.و این گوشی تحولی جدید در صنعت گوشی سامسونگ به ارمغان خواهد آورد.
خیلی عالی است:نوت ۷ با اشتباهات زیادی در مورد باطری همراه بود.این گوشی به دلایل فنی در آخرین رده گوشی های هوشمند قرار گرفت.ولی با این حال گوشی نوت ۷ بهترین گوشی بود که می توانستید بخرید.ولی این ارزش زیاد دوام چندانی نداشت.
سامسونگ از کجا به اینجا رسید؟از طریق گوشی های گلکسی S8 و S8 پلاس می توان ویژگی های نوت ۸ را فهمید.این گوشی مانند گوشی های نوت دیگر بزرگ و عالی است اما ان قلم هوشمند سابق را ندارد، این قلم کمی هم تقویت شده است
سامسونگ مطمئنا از فناوری جدیدی برای صفحه نمایش گوشی های خود استفاده می کند.این فناوری،-صفحه بی نهایت- نام دارد. این گوشی با دوربین دو لنزه خود مانند تلسکوپ عمل می کند! و برای عکاسی چهره این گوشی فوق العاده است.
نوت ۸ سامسونگ نشان دهنده این است که صنعت گوشی سازی سامسونگ بدون توقف ادامه خواهد یافت.ما به نظر می رسد این گوشی کمی گران باشد.ولی ارزشش را دارد.این طور نیست؟ برویم سراغ ویژگی ها این گوشی.
ویژگی های نوت ۸سامسونگ.

برویم سر اصل مطلب.

 • این گوشی چیست؟ خب معلوم است یک گوشی جدید و تازه از شرکت سامسونگ
 • چه زمانی منتشر خواهد شد؟۲۳ اوت سال ۲۰۱۷،یا شاید ۱۵ سپتامبر عرضه شود.
 • قیمت؟تقریبا مانند نوت ۷ ۸۵۰ دلار معادل ۷۴۹ یورو

تاریخ عرضه گلکسی نوت ۸سامسونگ

طبق آخرین اخبار درباره نوت ۸، این گوشی چهارشنبه ۲۳ آگوست رونمایی می شود.این گوشی به طور رسمی وارد بازار می شود.

 • این گوشی چه زمانی به دست من میرسد؟طبق آخرین اخبار از شرکت سامسونگ،این گوشی در ماه سپتامبر به دست مشتریان می رسد.ممکن است این اتفاق کمی دیرتر رخ دهد.ممکن است این گوشی در ماه اکتبر به دست مشتریان برسد.

کارشناسان پیش بنی کرده بودند که این گوشی در تاریخ ۲۳ آگوست رونمایی می شود و در اواسط سپتامبر به زور کامل به دست مشتریان میرسد.این سخن خیلی عالی است.ما انتظار داریم که نوت ۸سامسونگ با قلم هوشمند اس همرا باشد.سامسونگ همیشه با عرضه گوشی های خود در سپتامبر،آیفون را شکست داده است.

تاریخ انتشار این گوشی در انگلستان

پیش ثبت نام برای نوت۸سامسونگ آغاز شده است.در انگلستان شرکت Carphone warehouse به محض انتشار این گوشی و فروش فوق العاده ان در سراسر جهان،پیش ثبت نام این گوشی در انگلستان را شروع خواهد کرد.

ما انتظار داریم که به جز این شرکت در انگلستان شرکت هایی دیگری در سراسر جهان پیش ثبت نام نوت۸سامسونگ را آغاز کنند.البته خود شرکت سامسونگ در وب سایت خود پیش ثبت نام را آغاز کرده است.گوشی نوت در انگلستان یکی از پر طرف دار ترین گوشی ها به حساب می آید.اما این محبوبیت در ماه های آینده دوام چندانی ندارد و با نوسان قیمت محبوبیت نوت ۸ نیز کاهش می یابد.

صفحه نمایش نوت ۸سامسونگ

 • صفحه QHD
 • اندازه ۶٫۳ اینجی صفحه نمایشگر
 • مجهز به فناوری “صفحه بی نهایت”

سامسونگ گلکسی نوت۸ با صفحه نمایشگر فوق العاده ایی همراه خواهد بود.فقط نه به خاطر اینکه اندازه اش بزرگ است بلکه به خاطر فناوری فوق العاده آن است.

این صفحه کمی سنگین به نظر میرسد اما به یاد داشته باشید که ،نویز خیلی پایین و دکمه صفحه اصلی این گوشی ابعاد صفحه را کمی بزرگ تر نشان می دهد.اما به تدریج زمان که میگذرد خوش دست بودن نوت ۸ نباید مشکلی برای کاربر ایجاد کند.بعد از همه اینها این گوشی تنها ۱ دهم ازS8 پلاس بزرگتر است.

صفحه نمایش ۶٫۳ اینچی این گوشی از صفحه نمایشS8 پلاس بهتر و بزرگتر است.خیلی سخت است که تفاوت این دو گوشی را با هم فهمید.وضوح این گوشی ۱۴۴۰*۲۹۶۰ است.نسبت صفحه این گوشی ۱۸٫۵:۹ است.

انتظار نداشته باشید که در S9 سامسونگ صفحه نمایش ۴K ارائه شود.چرا به یک صفحه نمایش ۴K نیاز دارید؟در هنگامی که این گوشی در دستان شماست به این صفحه نمایش احتیاجی ندارید.گوشی های S8 و S8 پلاس علاوه بر داشتن صفحه فول اچ دی ،در مصرف باطری خیلی خوب عملکردند!

اما برای هماهنگ کردن با Gear VR این گوشی به صفحه ۴K نیاز دارید.در غیر این صورت پیکسل ها دچار مشکل خواهند شد.

نوت ۳ صفحه نمایشگر ۵٫۷ را داشت! اما نوت ۸ از این گوشی خیلی بزرگ تر است.وضوح این گوشی ۱۴۴۰*۲۹۶۰ است.نسبت صفحه این گوشی ۱۸٫۵:۹ است.

صفحه نمایش بزرگتر و با کیفیت ۴K برای کاربران گوشی بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دارد.

اما یک شایعه غیر قابل تصور در مورد سامسونگ شنیده شده است،شنیده است که صفحه نمایش نوت۸ خم می شود!این اتفاق هرگز رخ نمی دهد! حتی اگر جذاب هم باشد.

اما سامسونگ به احتمال زیاد در سری گلکسی ایکس این صفحه نمایشگر ها را عرضه خواهد کرد.

اما به دلیل مسائل اقتصادی این شرکت فعلا سامسونگ از ساخت این گوشی صرف نظر کرده است.در بهترین حالت ممکن نوت ۹ در سال آینده معرفی خواهد شد.این گوشی در آینده با امکانات جدیدی معرفی خواهد شد.و همراه با نوت ادچ با صفحه نمایش منحنی معرفی خواهد شد.

طراحی سامسونگ گلکسی نوت ۸

 • گلس منحنی هم در پشت هم در جلو
 • دوربین جلو امده

طراحی ظریف سامسونگ نوت۸ به نظر میرسد که از اس ۸ پلاس الگو گرفته باشد.این یک گوشی نوت است نه مدل استیلوس سامسونگ.

این ثابت می کند که فناوری “صفحه بی نهایت ” سامسونگ فقط برای اشغال فروشگاه یا بازار نیست.بلکه این گوشی امده است که بماند.شما خواهید دید که این گوشی چگونه عمل خواهد کرد.

این ها نشان دهنده این است که کارخانه روی این موضوع خیلی خوب تمرکز کرده است.کارشناسان شرکت سامسونگ نوت۸ را با اس ۸ پلاس مقایسه کرده اند.اما لنز برآمده این گوشی مقداری ظاهر این گوشی را از چشم انداخته است.ابعاد این دوربین ۱۶۲٫۴*۷۴٫۵   و اندازه آن ۸٫۴میلیمتر است.یکی از موارد قدرتمندی که در این گوشی به کار گرفته شده است پردازنده ۸۸۹۵ اکسینوس این گوشی است که انتظار می رود در نوت ۸ و گلکسی نوت ۸ نیز به کار رود.

اخیرا هرچند، سازنده موردنظر Ghostek نشان می دهد کهسامسونگ نوت ۸ به صورت کامل ارائه می شود. ااگر دقیق تر به گوشی نگاه کنیم متوجه می شویم که دوربین این گوشی خیلی سنگین است و با قلم اس هوشمند این گوشی سنگین تر می شود.

آیا این طراحی Galaxy Note 8 نهایی است؟ ودیگر این گوشی تغییر پیدا نمی کند؟

این طراحی به احتمال زیاد به نظر می رسد،که در حال حاضر همان طراحی پیش فرض و مد نظر سامسونگ است.

یک صفحه نمایش بزرگ، یک دکمه اختصاصی Bixby و یک دوربین دوتایی لنز، همراه با شکل ظاهری طولانی، باریک و به طور کلی بیشتر مستطیل که همه ما انتظار این ویژگی ها را داریم،  شکل از سامسونگ گلکسی  S8 وجود دارد.

چه چیزی از دست رفته است؟ این دکمه خانه فیزیکی بیضی شکل برای روشن کردن Note 8 یک صفحه نمایش حساس به فشار محسوب می شود که منوها و گزینه های مختلف را بسته به اینکه چقدر دکمه صفحه و یا نمایشگر را فشار دهید، نمایش میدهد. S8 و S8 Plus این قابلیت را دارند، اما محدود به دکمه Home هستند.

با این حال، ما بیش از شبیه سازی تکنیک صفحه نمایش ۳D لمسی اپل،  امیدواریم که سامسونگ راهی برای جاسازی حسگر اثر انگشت روی صفحه نمایش  ارائه دهد. یکی از آخرین  موارد جذاب این دستگاه در نمونه های اولیه نشان می دهد که این شرکت ممکن است راهی برای انجام این کار پیدا کرده باشد، زیرا نشانه ای از یک اسکنر اثر انگشت فیزیکی وجود ندارد.

S8 و S8 Plus اسکنر اثر انگشت را به پشت منتقل کرده اند، ناخوشایند در کنار لنز دوربین منتقل می کند.

اما پس از گذشت زمان این اتفاق رخ خواهد داد

طراحی Note 8 ممکن است خیلی متفاوت از Galaxy S8 Plus شیشه ای و فلزی با ۶٫۲ اینچ باشد. ما در این مورد امید وار هستیم. ما امیدواریم شاهد شایعات بیشتری را در مورد یک سنسور اثر انگشت در شیشه جلو  بشنویم. این ایده ای است که در آینده ای نزدیک سامسونگ از ان استفاده خواهد کرد.

 رنگ سامسونگ گلکسی نوت ۸ 

بنابراین شما می خواهید که هنوز هم سامسونگ گلکسی اس ۸ بخرید؟احتمالا “بله”، اگر شما اینقدر پایین صفحه هستید. سوال بعدی: کدام رنگ را انتخاب خواهید کرد؟

رنگ S8،متناسب با مناطق مختلف طراحی شده است.

ما در لیست سامسونگ گلکسی نوت ۸ را با رنگ های مختلف دیده ایم! و انتظار می رود که سامسونگ نوت ۸  رنگ های آبی دریایی،طلایی،قهوه ایی،.

شما باید به یاد داشته باشید که همه رنگها در سراسر جهان عرضه نمی شوند. ایالات متحده برخی از رینگتون های خاموش برای S8 دریافت کرده است، و سامسونگ اخیرا Coral Moon را بعد از اینکه گوشی وارد بازار شد، آن را راه اندازی کرد. این توطئه برای تحریک فروش جدید است که به هیچ وجه به سازندگان اولیه کمک نمی کند.

سامسونگ گلکسی نوت ۸ دوربین

ویژگی های داغ:

 • دوربین دوگانه لنز
 • زوم اپتیکال ۲x
 • تله فوتو و لنزهای زاویه دید

دوربین سامسونگ ارتقا یافته است، و گلکسی نوت ۸، زمین بازی سامسونگ برای انجام کارهای جدید است. آ برای گوشی سامسونگ دو لنزه آماده شوید.

سنسور ۱۲ مگاپیکسل نوت ۸ به سنسور های Galaxy S7، S7 Edge و Note 7 به Galaxy S8 و S8 Plus مشابه است. سامسونگ وعده داده است که این نرم افزار را بهینه سازی کرده است.

اما ما هنوز پیش بینی می کنیم که کاملا متفاوت از Note 8 متفاوت باشد و این می تواند به شکل یک دوربین دوتایی لنز باشد، به ویژه همانطور که دقیقا همان چیزی است که توسط تحلیلگر محترم مینگ کی کوو شنیده می شود.

گفته می شود که نوت ۸ یک لنز ۱۲ مگاپیکسلی دارد و شما می توانید آنها را برای یک زوم اپتیکال ۲x با توجه به خبر های کارشناس محترم اوا ان بلاس، مورد استفاده قرار دهید. گفته می شود که لنز ثانویه، لنز تله فوت / ۲٫۴ دیافراگم، قادر به زوم اپتیکال ۲x است.

و این همه به نظر می رسد که راه اندازی دوربین نوت ۸ مانند راه اندازی دوربین آیفون ۷ پلاس باشد، که به شما اجازه می دهد که زوم اپتیکال را فعال کنید یا نه، اما امیدواریم که سنسور دوربین سامسونگ مانند دوربین گوشی الجی نباشد.

ما حتی دوربین را در عمل در ویدیوی تیزر رسمی دیده ایم، یکی از قابلیت های این دوربین نشان دادن مهارت های بوکه،و فوکوس دور یا نزدیک با توجه به زوم اپتیکال این دوربین است.

کوا می افزاید که هر دو دوربین نیز دارای تثبیت کننده تصویر نوری هستند و ما همچنین انتظار داریم ارتقاء ۵ مگابایتی تا ۸ مگاپیکسلی در جلو دوربین صورت بگیرد، زیرا سامسونگ برای گلکسی S8 و S8 Plus این ویژگی را به همراه خودکفا فوکوس اتوماتیک تقویت می کند.

ما همچنین در حال حاضر یک تصویر را نشان می دهیم که لنزهای دوگانه در پشت نوت ۸ را نشان می دهد، بنابراین این دوربین به احتمال زیاد این ویژگی ها را داشته یباشد.

 ما به طور کامل انتظار داریم  که سامسونگ زودتر یا بعدا بر روی دوربین دوبعدی تمرکز کند و به عنوان یک گوشی تازه، نوت ۸ به نظر می رسد یک نام تجاری ایده آل است. این ویژگی می تواند باعث شود تا محبوبیت این گوشی بیشتر شود

باتری سامسونگ گلکسی نوت ۸

ویژگی های تازه:

 • یک باتری ۳،۳۰۰ میلی آمپر

وای!!. این موضوع برای شما یک موضوع جذاب است . باتری Note 8 باید بزرگ باشد، مانند محصولات فعلی سامسونگ!

سامسونگ  نوت ۸ می تواند از نظر فنی بزرگتر شود – Asus Zenfone Max دارای باتری ۵،۰۰۰ میلی آمپر است. اما ما انتظار چنین رقابتی بیشتری نداریم.

باتری Note 8 نه تنها باید ایمن باشد، بلکه بایستی بی خطر باشد. ۵،۰۰۰mAh به نظر نمی رسد زیاد ایمن باشد. علاوه بر این، سامسونگ فناوری داخلی بیشتری را عرضه می کند.

اخبار نوت ۷ نشان می دهد که انفجارها به علت شکست باتری متفاوت بوده است. بنابراین ما انتظار داریم سامسونگ آن را با ظرفیت باتری کوچکتر از آنچه که می تواند از لحاظ فنی استفاده کند، عرضه کند.

در حقیقت، این اندازه ممکن است نسبت به اندازه گوشی بسیار محافظه کارانه باشد، زیرا شایعات زیادی وجود دارد که احتملا این گوشی نوت ۸ در باتری عملکرد ضعیفی داشته باشد

سامسونگ گلکسی نوت ۸ سیستم عامل و قدرت پردازشگر

ویژگی های تازه:

 • چیپ ست Snapdragon 835 یا Exynos 8895
 • ۶ گیگابایت رم
 • اندازه استاندارد ۶۴GB / 128GB، شاید ۲۵۶GB نیز باشد

مشخصات سامسونگ گلکسی ۸ توجه داشته باشید که احتمالا منعکس کننده S8 و S8 Plus می شود، اما در نهایت ممکن است یک افزایش در RAM باشد.

جدیدترین گوشی های تازه سامسونگ در دو طعم چیپست عرضه شد!: Qualcomm Snapdragon 835 در ایالات متحده و Exynos 8895  در انگلیس و سایر مناطق. واقعیت این است که سامسونگ هر دو را تولید می کند، به این شانس که آنها  Note 8 را تقویت کنند، وبه ان آسیب نرسانند و در واقع  پردازنده Exynos 8895 برای گوشی نوت ۸ شایعه شده است.

نوت ۸،ممکن است از ۴GB RAM به ۶GB RAM برسد. ما شگفت زده شدیم که سامسونگ Galaxy S8 6 گیگابایتی را برای کشور های غربی ارسال نکرده است، اگر چه این مدل دقیقاً در چین راه اندازی می شود.

نوت ۸ با ۶ گیگابایت حافظه رم از این قاعده نیست و حتی شایعه شده است که حافظه بیشتر به این معنی است که برنامه های بیشتری را می توان در یک بار باز کرد، و سامسونگ می گوید که صفحه نمایش بزرگ برای چند وکار عالی است.

به گزارش رسمی سامسونگ، سامسونگ اعلام کرده است که Note 8 در هر دو نوع حافظه ۶۴ گیگابایتی و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه خواهد شد. این ظرفیت دو برابر بیشتر از گلکسی اس ۸ سامسونگ است.

شایعه دیگری نشان می دهد نسخه ۲۵۶ گیگابایتی به زودی ارائه خواهد شد. اما فقط به کشور های خاصی ارسال می شود. ممکن است یک نسخه کره ای منحصر به فرد و یک نسخه محدود از نوت ۸ نیز ارائه شود.

این گوشی حتی به طور خلاصه در یکی از وب سایت های خود سامسونگ با ۶۴ گیگابایت حافظه ذکر شده است، در حالی که برخی از کارشناسان از مواد بازاریابی که شرکت Techtastic بدست آورده است،فهمیدند که سامسونگ مدل ۲۵۶GB را نیز ارائه کند – البته این قابلیت می تواند  ظرفیت microSD را ارتقائ دهد.

سامسونگ گلکسی نوت ۸ به طور خلاصه در وب سایت خود سامسونگ فهرست شده است.

اخیرا ما شنیده ایم که مشخصه های نهایی این گوشی شامل Snapdragon 835 (در ایالات متحده)، Exynos 8895 (در هر کشور دیگر)، ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره، همراه با یک اسلات کارت microSD است.

همانطور که برای نرم افزار، سامسونگ TouchWiz را به «تجربه سامسونگ» تغییر داد، و این واقعا دوست داشتنی است. ما انتظار داریم که یک سیستم عامل تقویت یافته بیشتر بر اساس Android Nugat، به ویژه Android 7.1.1، اگر شایعات را باور کنیم، انتظار می رود که ساخته شود.

اندروید Oreo را در Note 8 بخوانید. این اندروید فقط در Google Pixel راه اندازی شد و ممکن است در به روز رسانی های بعدی به Google Pixel 2 محدود شود.

در واقع، یک منبع جدید دوباره به Android 7.1.1 برای Galaxy Note 8 اشاره می کند – گرچه بهتر است که آن را به Android Oreo آپدیت کنید.

 چیپ ست Note 8 ممکن است از چیزی که ما در S8 و S8 Plus مشاهده کردیم فرقی نداشته باشد، اما می تواند خود را با شتابدهی ۶ گیگابایتی RAM ارتقا دهد. این باعث خواهد شد که سامسونگ به سمت سرعت کار بیشتر بر روی گوشی و لوازم جانبی دسکتاپ DeX ادامه دهد.

توجه داشته باشید که از نوت ۸ انتظار می رود

نقاط ضعف:

 • قلم با بلندگو
 • یک اسکنر اثر انگشت ساخته شده روی صفحه نمایش
 • یک اسکنر ایریس
 • Bixby AI 2.0

اما به احتمال زیاد همانند شایعاتی که در مورد گلکسی اس ۸ شنیدیم سنسور اثر انگشت در این گوشی تغییر کند!

اما آیا این اتفاق این بار رخ می دهد؟ بعید است همچنین گزارش شده است که اپل مدت هاست که این گوشی را ترک کرده و سامسونگ گوشی خود را حتی زودتر راه اندازی می کند.

مطمئنا، یک مقام رسمی سامسونگ گفته است که Note 8 یک اسکنر اثر انگشت روی صفحه را نخواهد داشت، زیرا شرکت نمی تواند فناوری را در زمان مناسب بهبود بخشد، به طوری که به عنوان یک ویژگی بعید به نظر می رسد.

در عوض، ارائه نوت ۸ نشان می دهد که اسکنر در موقعیت مشابهی قرار می گیرد تا جایی که در Galaxy S8 انجام شود، اما کمی دور از دوربین برای اطمینان از این که دوربین را از دست ندهید ان را خواهید دید.

S Pen در عین حالدرalaxy Note 8 ضروری است، اما انتظار نمی رود چیزی بسیار متفاوت باشد، از جمله شایعات صدای جعلی که ممکن است با بلندگوی داخلی ساخته شود به گوش می رسد.بله، اگر بخواهید به ثبت اختراعات جدید بپردازید، یادداشتهایتان را به خوبی می توانید بخوانید و در صورت لزوم آنها را تغییر دهید یا ویرایش کنید.ولی ما به این فناوری مشکوک هستسم

سامسونگ S Pen خود را بر روی Galaxy Tab S3 تغییر داده است، بنابراین نگران نیست که آن را متفاوت (در مورد Tab S3 این خیلی بزرگتر است). فقط امیدوارم در سال جاری انقلابی S Pen در گوشی ایجاد شود.

همه چیز در مورد نوت ۸

شما می توانید با دوستان خود شرط ببندید که سنسور عنبیه را در نوت ۸ خواهید دید.این روش قفل منحصر به فرد از سامسونگ ارائه شده است و حالا حالا ها از این روش منصرف نمی شود.

با این حال باید توجه داشته باشید که برخی هکر ها می توانند سنسور عنبیه را دور بزنند،از این رو گوشی خود را تنها با سنسور عنبیه مجهز نکنید

همچنین می تواند مقاومت گرد و غبار و آب را با امتیاز IP68 به ارمغان بیاورد، دارای کارت حافظه microSD برای ذخیره سازی قابل ارتقا و شارژ سریع با استفاده از USB-C و همچنین هزینه شارژ بی سیم است.

سامسونگ تایید کرد که قصد دارد دستیار مجازی Bixby خود را فراتر از S8 و S8 Plus گسترش دهد، بنابراین Note 8 نامزد اصلی برای رقیب سیری خود است.

به نظر می رسد دستیار بهبود یابد، همانطور که سامسونگ در حال برنامه ریزی Bixby Voice (جزء است که به شما اجازه می دهد با آن صحبت کنید) به Galaxy S8 رسیده است.

حتی صحبت می کند که سامسونگ قصد دارد تا رقبای AirPod را برای راه اندازی Note 8 عرضه کند، به طوری که شما ممکن است بتوانید با استفاده از phablet خود، برخی از اشیاء با کیفیت بالا، هوشمند و بی سیم را دریافت کنید.

 با توجه به Samsung Galaxy Note 8، شما می خواهید همه چیزهایی را که در اینجا مشاهده می کنید از S8 و S8 Plus دریافت کنید و در S Pen اجرامیشوند این به این معنی است که اسکنر عنبیه، گرد و غبار و مقاوم در برابر آب، شارژ بی سیم سریع و Bixby AI نیز در گوشی جدید انتظار می رود.

سامسونگ گلکسی نوت ۸ قیمت

ویژگی های تازه

 • می تواند بیش از ۱۰۰۰ دلار باشد
 • Galaxy Note 8 سامسونگ به نظر می رسد مانند S8 Plusباشد. البته این بدان معنی است که احتمالا گرانتر خواهد بود.
 • Evan Blass، سخنگوی شرکت اظهار داشت که نوت۸ قیمت ۹۹۹ یورو (تقریبا ۱،۱۲۰ دلار / ۸۷۵ دلار / AU $ 1،۴۷۵) راه اندازی خواهد شدبنابراین بهتر است شروع به صرفه جویی پول کنید

ما یک قیمت مشابه را بین ۱۰۰۰ دلار (حدود ۷۷۰ دلار / AU $ 1،۳۰۰) و ۱۲۰۰ دلار (تقریبا ۹۲۰ پوند / AU 1560 دلار) از یک سایت که به نظر می رسد به یک مقام سامسونگ شنیده می شود، شنیده ایم.

با توجه به قیمت Galaxy S8 Plus سامسونگ ۸۲۴٫۹۹ دلار (۷۷۹ دلار و ۱۳۴۹ دلار) است، شما تقریبا به احتمال زیاد به افزایش هزینه S Pen و انتظار می رود ۶ گیگابایت رم در نظر بگیرید. Note 7 با قیمت ۸۵۰ دلار (۷۴۹ پوند، AU $ 1،۳۴۹) شروع شد – بیش از S8 Plus در ایالات متحده، کمتر در انگلیس و دقیقا همان در استرالیا است.

پس از آن قیمت گران خواهد بود، اما به عنوان یک تلفن رده بالا، ممکن است برخی از امکانات اضافی را برای پول خود دریافت کنید، همانطور که سامسونگ در بعضی مناطق شایعه است که در یک پرونده آزاد قرار گیرد. متاسفانه، به نظر نمی رسد که انگلیس یا ایالات متحده آن را دریافت کند، اما هیچ کلمه ای در استرالیا وجود ندارد، و همیشه نامحدود است.

 توجه داشته باشید کهکشان ۸ مطمئنا گران خواهد بود، اما احتمالا خیلی بیشتر از Note 7 یا S8 Plus نخواهد بود، هر کدام که در منطقه شما بالاتر است.

آیا شما منتظر نوت ۸ خواهید ماند.

سامسونگ گلکسی نوت ۸ برای کاربران S Pen ساخته شده است که حاضر نیستند بدون استفاده از قلم کار بر روی گوشی خود کار کنند. برای این افراد ارزش انتظار دارد.

با این حال، شما با چک کردن Galaxy S8 Plus نمی توانید از دست بدهید. این در حال حاضر دارای یک صفحه نمایش ۶٫۲ اینچ است که به اندازه هر گوشی Note توجه داشته باشید تا قبل از آن.

سایر مزایای مورد انتظار ما در Note 8 عبارتند از ۶ گیگابایت رم و دوربین دو لنز. آیا یک قلم یا یک دوربین با حداقل قابلیت نیاز دارید؟ S8 Plus برای تلفن های شما بسیار مناسب است.

منبع:http://www.techradar.com/news/samsung-galaxy-note-8دانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید