گوشی هوشمند نوت ۸ سایت شرکت سامسونگ را دچار تغییر و تحول می کند

گوشی هوشمند نوت ۸ سایت شرکت سامسونگ را دچار تحول و نوآوری کرده است.سامسونگ مثل هر شرکت سازنده گوشی از انتشار اطلاعات در مورد گوشی های خود، مانند همینی که چند روز پیش رو نمایی شد(نوت۸)،خسته شده است! و می خواهد کمی تغییر و تحول در انتشار این اطلاعات انجام دهد. قبل از این شما صفحه را مروز کنید یا به پایین بکشید اطلاعات خلاصه ایی از گوشی ها نشان میدهد.

ولی متاسفانه لینک اطلاعات گوشی ها،شما را به یک صفحه خالی هدایت می کند.!بنابراین بدلیل اینکه سامسونگ این اطلاعات را ناقص منتشر می کند.نمی توان در مورد گوشی های آینده سامسونگ پیش بینی های لازم را انجام داد!ولی به هرحال چهارشنبه هفته ی قبل نوت ۸ منتشر شد.! زمان انتشار نوت ۸ از قبل اعلام شده بود.

جالب است بدانید کسانی که در مراسم رونمایی از نوت ۸ از گوشی سامسونگ استفاده کردند،فقط از یک نوت ۸ استفاده کردند و آن هم مدل US ان بود که آنلاک شده بود! و با شماره ی مدل UZKAXAA ثبت شده بود.این یعنی این که مدل آنلاک شده این گوشی ممکن است به طور رسمی و سریعا وارد بازار شود.
گوشی هوشمند نوت 8 سایت

در رابطه با تاریخ عرضه و انتشار این گوشی!

قبلا سامسونگ برای انتشار یک گوشی ،نسخه ی انلاک شده و آنلاک نشده را به طور جداگانه و غیر رسمی منتشر می کرد!اما این بار هر دو گوشی را یکباره عرضه کرد.مطمئن نیستیم که این گوشی چه زمانی عرضه می شود! اما اگر منتشر شد و روانه بازار شد حتما شما را باخبر خواهیم کرد!!!!!!

اطلاعات قلیلی از این گوشی در سایت سامسونگ منتشر شد: حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی-اسلات رم خور. این را سامسونگ کمی قبل از رونمایی از گوشی منتشر کرد! این حافظه داخلی  گوشی را جمع و جور تر می کند! باید هم یک اسلات رم خور در این گوشی موجود باشد تا فضای گوشی را بیشتر کند!

انتظار نداشته باشید که در سایت سامسونگ ویا دیگر وب سایت ها مانند تک رادار – گرون تری دی یا دیگر وب سایت ها اطلاعات زیادی منتشر شود! هنوز هم اطلاعات کاملی راجع به نوت ۸ منتشر نشده است.اگر از نوت ۸ حوادث مختلفی روی داد ما حتما شما را مطلع خواهیم کرد! و اخبار را لحظه به لحظه پیگیری می کنیم!
منبع:http://www.techradar.com/news/the-note-8-makes-a-brief-appearance-on-samsungs-websiteدانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید