سیستم عامل iOS 11 ویژگی Touch ID را در iPhone آشکارا غیر فعال میکند

سیستم عامل iOS 11 ویژگی Touch ID را در iPhone آشکارا غیر فعال میکند!

نسخه بتای عمومی iOS 11 از ماه ژوئن در دسترس است، اما هنوز ویژگی های شگفت انگیزی نیز وجود دارد که شامل مواردی است که به تازگی شناسایی شده است که به طور موقت شناسه Touch غیر فعال می شود.
سیستم عامل Ios 11
این خبر یک بار دیگر توسط یک کاربر توییتری و یک کمپانی معروف The Verge تایید شده است، این ویژگی زمانی فعال می شود که شما به سرعت دکمه خاموش و روشن را پنج بار فشار دهید.

 

این گزینه امکان برقراری تماس اضطراری (ویژگی SOS اضطراری) را فراهم می کند، اما همچنین شناسه Touch ID را قفل می کند. حسگر تشخیص اثر انگست دوباره کار نخواهد کرد.با یک کلمه عبور،می توانید قفل گوشی خود را باز کنید!

این ویژگی امنیتی به نظر می رسد محدود به آیفون های (حداقل در حال حاضر) باشد.و نسخه IOS 11 برای این آیفون ها عرضه خواهد شد!

به عنوان یک تازه کار، Touch ID با اسکن اثر انگشت شما قفل iPhone یا iPad شما را باز می کند. این یک راه سریع برای دسترسی به دستگاه شما بدون تایپ کردن  پین شخصی شما است.

با این وجود، زمانیکه ممکن است بخواهید ID Touch را به سرعت و  کامل غیرفعال کنید زمان می برد. ساده ترین راه برای انجام این کار، این بود که  Touch ID را در تنظیمات خاموش کنید، که این کار به چندین مرحله نیاز دارد. دستگاه شما را امن تر نگه می دارد.

از همه مهمتر این است که انتظار میرود اپل در تشخیص چهره را در آی فون ۸ معرفی کند. به اصطلاح Face ID ممکن است همراه با Touch ID نیز معرفی شود و به TouchID افزوده شود که اگر این حادثه رخ ما شاهد تغییر و تحولی عظیم در تعویض روش های مختلف برای امنیت گوشی خواهیم بوئد

ما احتمالا چیزهای بیشتری از آنچه که اپل برای آینده امنیت دستگاه در ماه آینده در جریان برنامه پیشنهادی آیفون ۸ برنامه ریزی کرده است، خواهیم دید

اپل  راه های بسیار بیشتری را پیدا خواهد کرد.

منبع:http://www.techradar.com/news/this-ios-11-feature-swiftly-disables-touch-id-on-the-iphoneدانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید