اپل واچ

اپل واچ به زودی در کار های زیادی به شما کمک خواهد کرد!

اپل واچ به زودی،با به روز رسانی های جدیدی همراه خواهد بود. بروز رسانی هایی که شما را در انجام کارهای مختلفی یاری می کند.

تعدادی از تجزیه و تحلیل های هوشمندانه ی iOS 11 بتا در حال حاضر برخی از اسرار Apple Watch را روشن ساخته است و در حال حاضر چیزی جدید برای گزارش وجود دارد: Apple Watch شما را انجام مجموعه ای از  فعالیت ها و  تمرین های ورزشی جدید ، از جمله ورزش سوارکاری، کیک بوکسینگ، ماهیگیری و غیره یاری می دهد.

این نوع فعالیت ها به مجموعه ای جدید از  سایت های گرافیکی مانند Apple iHelp BR مربوط می شوند، اما در حالی که این آیکون ها و عناوین در iOS 11 بتا نشان داده می شوند، آنها هیچ جایی در WatchOS 4 beta ندارند، و این نشان دهنده ان است که این امکانات و فعالیت ها در حال حاضر در آیفون انجام می شوند  و نه در اپل واچ.

می توان از روی حدس و گمان برخی از امکانات اپل واچ جدید و اخبار ان را کشف کرد: برخی از ناظران صنعت انتظار دارند که Apple Watch ارتقاء داده شود و در ماه آینده در کنار آی فون ۸، آیفون ۷S و آیفون ۷S Plus ظاهر شود و از آن رو نمایی شود.

کار ها و فعالیت های ورزشی خود را انتخاب کنید.

درست است که این تحقیقات توسط شرکت IHelp انجام شده است.

ولی هنوز معلوم نیست که آیا فعالیت های ورزشی را می توان با اپل واچ انجام داد یا نه؟

یا اصلا اپل واچ خودش شما را راهنمایی می کند که چگونه یک فعالیت ورزشی را انجام دهید یا خودتان باید دست به کار شوید و ان فعالیت را بیاموزید؟

از همه مهم تر اصلا اپل واچ می تواند فعالیت های ورزشی شما را ثبت کند یا نه؟

گرچه هنوز اطمینان کاملی نیست که این قابلیت به Apple Watch اضافه شود یا نه.اما طیق آمار و ارقام منتشر شده به احتمال زیاد ورزش ها و فعالیت های بیشتری در اپل واچ ثبت می شود.که در آینده می تواند به شما کمک کند.

اسکی، قایقرانی، کریکت، رقص، گشت و گذار، شمشیربازی، لاکراس، بدمینتون، بیس بال، گلف، پریدن طناب، آموزش هسته و آموزش قدرت از جمله فعالیت هایی هستند که در اپل واچ ارائه شده اند.

منبع:http://www.techradar.com/news/the-apple-watch-could-soon-let-you-work-out-in-lots-more-waysدانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید