با دوربین «Insta360 One» به راحتی عکس و فیلم های ۳۶۰ درجه بگیرید

با دوربین «Insta360 One» به راحتی عکس و فیلم های ۳۶۰ درجه بگیرید

دیگر نیازی نیست برای گرفتن فیلم های ۳۶۰ درجه وقت زیادی صرف کنید ، کار های پیچیده انجام دهید یا پول خیلی زیادی یپردازید. دوربین Insta360 One ، انتخابی مناسب برای تمام نیازمندی هایتان!

این دوربین شامل : ضبط فیلم ۴k  ، دوربین ۲۴ مگاپیکسل و مجموعه نرم افزار‌های فوق العاده همراه با نرم افزار مخصوص ویرایش که بر روی گوشی نصب می‌شود ؛ می‌توانیم نتایج مطلوبی از کارمان داشته باشیم  همچنین این امکان را می دهد تا مانند دوربین هایی که با هواپیمای بدون سرنشین عکس می گیرند، لحظات را برایمان ثبت کند.

دوربین Intsta360 One دارای سه حالت لولیه عکاسی است. شما می توانید  ویدئوهایی با کیقیت ۳۸۴۰*۱۹۲۰ و ۳۰ فریم بر ثانیه  یا با کیفیت ۲۵۶۰*۱۲۸۰ و ۶۰ فریم بر ثانیه ضبط نمایید که این کار را  دوربین ۲۴ مگاپیکسلی برایتان انجام  می دهد. این دوربین روی گوشی متصل می شود و می‌توان از پایه های استاندارد نیز استفاده کرد که وابسته نیاز شما می‌تواند متفاوت باشد.

شما حتی میتوانید این دوربین را به دوربین هایی که قابلیت پرواز دارند وصل کنید، اما چرا دوباره کاری؟ دوربین را در دسته سلفی Insta360 قرار دهید و در حالتی که دوربین در هواست عکس های خارق العاده بیندازید. اما قسمت جالب وقتی است که دوربین را در حالت اسلوموشن ۲۴۰ فریم بر ثانیه قرار دهید و با دسته سلفی بالای سرتان بچرخانید و از خودتان «بولت تایم» بگیرید. این مورد در شرایطی که شما ثابت نگه دارنده عکس نداشته باشید؛ ممکن است ، باعث لرزش شود اما خبر خوب اینکه در Intsta360 One این مشکل با داشتن تثبیت کننده روی دوربین حل شده است.

نرم افزار های  Intsta360 One به طور هوشمندانه ویدئو های شمارا به ویدئو های Fixed-frame & Full HD  تبدیل می کنند که انگار این کار را چند نفر با چندین دوربین انجام داده اند. گزینه FreeCapture به شما این اجازه را می دهد تا در حین این که ویدئو ضبط می کنید ؛ ویدئو را ویرایش کرده و روی نقطه مورد نظر فوکوس نمایید. همچنین می توانید از گزینه  HDR mode  برای بهتر شدن عکس های ۳۶۰ درجه استفاده کنید. و بسیار آپشن های متنوع که باعث می شود از عکاسی لذت ببرید.

کارت حافظه این دوربین از نوع میکرو(MicroSD) است و دسته سلفی و قاب ضد آب مخصوص نیز باید جداگانه تهیه شوند. این دوربین با قیمت ۳۰۰ دلار و در تاریخ ۱۴ شهریور عرضه خواهد شد که در حال حاضر مخصوص iPhone می باشد ولی در ماه های آتی دوربین های مخصوص اندروید نیز وارد بازار می شود.

منبع : digitaltrends
دیدگاهتان را بنویسید