رونمایی آیفون های ۲۰۱۷در چه روزی خواهد بود؟

زمان رونمایی از Iphone 7s,Iphone 7s plus , Iphone 8 منتشر شد.اگر این شایعه درست باشد،مراسم رونمایی از آیفون های جدید در ۲۱ سپتامبر برگزار خواهد شد.ژورنال وال استریت امروز در این باره نوشت:اپل برای برگزاری رخدادی در ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) برنامه ریزی کرده است و قرار است این رخداد در سالن جدید استیو جابز واقع در محوطه ی دانشکده ی اپل برگزار شود.گنجایش این سالن هزار نفر است.

مشتریان زیادی برای کاهش قیمت احتمالی Apple Iphone 8 درخواست داده اند.طبق پزوهشی که توسط  ۴۵۱ محقق انجام شده است،۵۲% از کسانی که میخواهند در ۹۰ روز آینده تلفن همراه بخرند Iphone 8 را انتخاب کرده اند.این آمار از سال ۲۰۱۰ بی سابقه بوده است.

انتظار می رود آیفون ۸ دارای پنل OLED،یک نمایشگر لبه به لبه،یک سیستم تشخیص چهره،یک باتری L شکل با عمر زیاد و تراشه ی A11 ی اپل باشد.اسمارت فون جدید اپل در مدل هایی با حافظه های داخلی ۶۴GB،۲۵۶GB و ۵۱۲GB عرضه خواهد شد.شایعات درباره ی قیمت آن در بازه ی ۱۰۰۰دلار تا ۱۴۰۰دلار گمانه زنی می کنند.

به احتمال زیاد Iphone 7s و Iphone 7s plus همچون نمونه های سال گذشته ی خود از نمایشگر  LCD و ،Touch ID پشتیبانی کند.

اپل علاوه بر مدل های جدید آیفون،امسال سری سوم اپل واچ را هم معرفی می کند.برخی می گویند این ساعت هوشمند از یک سیم کارت و رادیوی LTE استفاده می کند.پس برای وصل شدن به اینترنت دیگر نیاز نیست ساعت خود را با یک آیفون جفت کنید.

منبع: PhoneArenaگرافیست و برنامه نویس،علاقه مند به تکنولوژی،کرم کتاب و دارای کله ای پر از باد :))


دیدگاهتان را بنویسید