بررسی معیارها و عملکرد بازی Ghost Recon

بررسی معیارها و عملکرد بازی Ghost Recon و راهنمای PC کارت گرافیک VGA

بررسی معیارها و عملکرد بازی Ghost Recon و راهنمای PC کارت گرافیک VGA

Ghost Recon: بررسی عملکرد گرافیکی Wildlands PC
ما به Ghost Recon: Wildlands از نگاه شرکت بازی سازی Ubisoft نگاه خواهیم کرد – در عملکرد گرافیکی PC و نحوه بازی PC. ما بازی D3D11 را بر روی پلت فرم PC نسبت به عملکرد کارت گرافیک با آخرین درایور های کارت گرافیک AMD / NVIDIA تست خواهیم کرد. کارت گرافیک های چندگانه مورد آزمایش قرار می گیرند. ما نگاهی به عملکرد با جدیدترین کارت های گرافیکی و فن آوری ها می کنیم.
بازی Tom Clancy Ghost Recon Wildlands یک بازی ویدیویی تیرانداز تاکتیکی است که توسط Ubisoft Paris ساخته شده است. این قسمت دهم در فستیوال Ghost Recon تام کلنسی است و اولین بازی Ghost Recon است که از محیط دنیای باز استفاده می کند. این بازی از لحن آینده ای که در Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter معرفی شده است، حرکت می کند و در عوض دارای یک تنظیم شبیه به Tom Clancy’s Primitive Recon می باشد. Ubisoft آن را به عنوان یکی از بزرگترین بازیهای جهان باز که  تا به حال منتشر شده است، با جهان بازی شامل محیط های متنوع مانند کوه ها، جنگل ها، بیابان ها و آپارتمان های نمکی می داند.

بررسی معیارها و عملکرد بازی Ghost Recon

ما این بازی را بر روی پلتفرم PC با عملکرد کارت گرافیک با آخرین درایور کارت گرافیک AMD / NVIDIA تست می کنیم. کارت گرافیک چندگانه مورد آزمایش قرار گرفته و با آخرین کارت هایی مانند کارت گرافیک GeForce GTX 10 و همچنین سری ۴۰۰ Radeon RX مشخص شده است. شما قصد دارید به یک کامپیوتر  مدرن با حداقل یک کارت گرافیک جریان اصلی را برای اجرای بازی به سادگی راه اندازی کنید. ما این بازی را بر اساس انتشار این هفته تست خواهیم کرد که همه در کنار رم های جدید AMD Radeon Software Crimson و همچنین درایورهای Nvidia قرار گرفته اند.

این مقاله، معیارهایی را که به معنای میانگین فریم ها را پوشش می دهد، بررسی می کند. ما در تمام رزولوشن های محبوب از Full HD (1920×1080 / 1200)، WQHD (2560×1440) و البته Ultra HD نیز نگاهی خواهیم داشت. UHDTV (2160p) 3840 پیکسل عرض و ۲۱۶۰ پیکسل بلند (۸٫۲۹ مگاپیکسل) است که پیکسل های ۱۹۲۰×۱۰۸۰ (۲٫۰۷ مگاپیکسل) است.

در آینده منتظر تغییر و تحول های تازه ایی از دنیای بازی باشید.

منبع:http://www.guru3d.com/articles-pages/ghost-recon-wildlands-pc-graphics-performance-benchmark-review,1.htmlدانشجوی کارشناسی آموزش زبان انگلیسی


دیدگاهتان را بنویسید