آیفون هشت

آیفون هشت و شارژ بی سیم،منابع خبری زیادی، این ویژگی را دنبال می کنند

آیفون هشت و شتارژ بی سیم،ما انتظار داریم بسیاری از ویژگی های جدید در iPhone 8 موجود باشد ،مثلا یک صفحه نمایش بدون قاب (به خوبی، تقریبا)، تشخیص چهره، دوربینی با لنز دوگانه  با ویژگی های خاص  و غیره. یکی از مواردی که اکنون به نظر می رسد در این گوشی موجود است شارژ بی سیم است.

دو تا از منابع خودی و به اصطلاح همکار، اعلام کردند که اپل در واقع برای شارژ کردن گوشی آیفون هشت از شارژر بی سیم استفاده می کند.اضافه کردن آن همراه با تمام شایعات قبلی که ما شنیده ایم،کمی تعجب آور است. و تعجب اور تر این است که ممکن است این ویزگی در آیفون طی چند روز بعد برداشته شود کسی چه می داند؟!!!

این واقعیت قابل باور است که اپل شارژر بی سیم را برای iOS یازده معرفی کرده است و دیگر iOS ها این قابلیت را ندارند. خب، این فقط تلنگر جدید به کاربران آیفون است که تفاوت این گوشی را با گوشی های قبلی نشان می دهد، اما نشان می دهد که صاحبان آیفون هشت می خواهند برخی از گزینه های جدید و امکانات شگفت انگیزی را برای این گوشی معرفی کنند.

آیفون هشت

نوع شارژر آیفون هشت

اکثر گوشی ها الان به صورت سیمی شارژ می شوند.ولی اپل قصد دارد که شارژر های بی سیم را برای گوشی های خود معرفی کند.یکی از کار های سخت در دنیای فناوری گوشی،تمرکز بروی قطعات فلزی گوشی است.

شایعات زیادی در مورد آیفون ۸ شنیده شده است مثلا در مورد گلس شیشه ایی این گوشی.اما مطمئن باشید که این گوشی هیچ وقت طرفداران خود را ناراضی نمی کند، به نظر می رسد آیفون ۸ آماده است تا به شارژ بی سیم مجهز شود – حتی پیشنهادی وجود دارد که آیفون ۸ ممکن است پشتیبانی از برد بلند شارژ بی سیم را نیز دارا باشد

ما مدت هاست انتظار داریم وباید منتظر بمانیم و متوجه شویم که ببینم اپل چه چیز های شگفت انگیزی را می سازد -اخباری شنیده شده اند که اپل در روز ۱۲ سپتامبر در محل تئاتر استیو جابز آیفون هشت را رونمایی خواهد کرد.. اگر میخواهید آیفون هشت را خریداری کنید بهتر است شروع به پس انداز کردن پول های خود کنید.چون اپل گران ترین گوشی دنیاست.این طور نیست؟؟!!

منبع:http://www.techradar.com/news/more-sources-report-wireless-charging-is-coming-to-the-iphone-8

شمارش معکوس تا ۱۲ سپتامبر برای رونمایی آیفون هشت

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”date” end_date=”13-09-2017 06:00″ start_time=”1504376593″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]اپل از آیفون ۸ رونمایی کرد[/wpdevart_countdown]دانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید