پیکسل دو

پیکسل دو،شایعه استفاده از اسنپدراگون ۸۳۶ هنوز وجود دارد

پیکسل دو.در طول چند هفته گذشته در مورد گوشی هوشمند گوگل پیکسل ۲، شایعات و خبر های زیادی وجود دارد. این دستگاه گوشی اولیه Google Pixel است که محبوبیت کاربران Android را دارد. پیکسل۲ رسما اعلام نشده است، اما خبر های زیادی درباره ویژگی های این گوشی در اینترنت منتشر شده است . آخرین خبر نشان می دهد که Pixel 2 یکی از اولین گوشی های هوشمند مجهز به پردازنده Qualcomm Snapdragon 836 SoC خواهد بود.

این SoC در حال حاضر اعلام نشده است، اما انتظار می رود Snapdragon 835 با  سرعت خیلی خیلی بالایی گوشی را راه اندازی کند. رونمایی از گوشی هوشمند Pixel 2 و Pixel 2 XL در ماه اکتبر، همان ماه که دستگاه های سال گذشته راه اندازی شد، انجام می شود. به غیر از اولین گوشی های هوشمند برای ساخت Snapdragon 836 SoC، انتظار می رود این دستگاه ها اولین گوشی های هوشمند باشند که با آندروید ۸٫۰ از جعبه حمل می شوند.

پیکسل دو

شایعات نشان می دهد که Pixel XL 2 دارای یک صفحه نمایش بدون صفحه نمایش است و با توجه به اخبار آندروید، آن را به عنوان ترکیبی از Galaxy S8 و LG G6 از نظر طراحی در نظر می گیرند. دستگاه خیلی کوچک پیکسل ۲  بر اساس برخی از منابع خبری صفحه نمایش متفاوتی را خواهد داشت. اما منابع های دیگر نشان می دهد که طراحی این گوشی بیشتر شبیه Pixel 2 XL است.

از این گوشی پیکسل دو که خیلی هم طرف داران زیادی ندارد انتظار می رود که نسبت به سری های قبل بهتر شده باشد و صفحه نمایش این گوشی بین ۵٫۷ و ۶ اینچ خواهد بود. هر دو صفحه نمایش به عنوان پانل AMOLED سرازیر می شوند. تاریخ دقیق راه اندازی این گوشی ۵ اکتبر مشخص می شود. و به احتمال زیاد در آینده نه چندان دور کمپانی صاحب نام گوگل از نسخه گوشی های پیکسل،گوشی های بهتری را تولید خواهد کرد.

منبع:http://www.legitreviews.com/google-pixel-2-rumor-suggests-snapdragon-836-soc_197403دانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید