گوگل سرچ برای iOS آپدیت شد

جستجوی ترند،قابلیت حدیدیست که اخیرا به نسخه ی iOS گوگل سرچ اضافه شده است.جستجوی ترند هم اکنون به شما نتایجی را نشان خواهد دارد که در مناطق اطراف شما ترند شده اند.این اپلیکیشن می تواند به سوال شما در حین تایپ نیز پاسخ دهد.این به این معناست که شما می توانید اطلاعات مورد نظرتان را حتی قبل از لمس دکمه ی جستجو هم بدست آورید.

Google Search app for iOS is updated with Trending Searches feature

 

 

جستجوی ترند سال گذشته به اندروید اضافه شد.قروم گوگل سرچ پر شد از افرادی که از این قابلیت خوششان نیامده بود.زیرا محتوای پیشنهادی ربطی به اطلاعات درخواستی نداشت.یکی از کاربران نوشته بود:«من هیچوقت برای کاپیتان آمریکا یا فوتبال منچستر یونایتد جتسجو نکرده ام.لطفا در اسرع وقت این قابلیت را غیر فعال کنید.»سرانجام گوگل گزینه ی غیرفعال کردن این آپشن را در اپ خود قرار داد.

نسخه ی جدید گوگل سرچ با قابلیت جستجوی ترند عرضه شد.خبر خوش اینکه در این نسخه می توانید قابلیت جسنجوی ترند را غیرفعال کنید.برای تمایز جستجو های شخصی شما با جستجو های ترند شده در منطقه یتان،یک فلش آبی کنار جستجو های شما قرار خواهد گرفت.

یک اپلیکیشن سرچ خوب،اپلیکیشنی است که به جستجوی شما پاسخ درست دهد.حتی اگر در نوشتن آن غلط املایی یا تایپی داشته باشد.اگر کاربر iOS هستید میتوانید آپدیت این اپلیکیشن را دانلود و استفاده کنید.جدیدترین نسخه ی گوگل سرچ ۳۴ است.

منبع: PhoneArenaگرافیست و برنامه نویس،علاقه مند به تکنولوژی،کرم کتاب و دارای کله ای پر از باد :))


دیدگاهتان را بنویسید